Zaproszenie na największe targi Europy Centralnej i Wschodniej – Warszawa, 6-8.06.2018

China Homelife Show

China Homelife Show

W 2018 roku do najważniejszych wydarzeń w kalendarzu kontaktów polsko-chińskich będzie należeć VII Edycja Targów China Homelife Show i China Machinex.

To największe w Europie Centralnej i Wschodniej targi producentów z Chin.

Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o prerejestrację:
http://chinahomelife.eu/formularze/akredytacja/

7. edycja tych targów odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy na powierzchni przekraczaj acej 30 000 m2.

Podczas tej edycji możemy spodziewać się rekordowej liczby 1700 wystawców – sprawdzonych, godnych zaufania, oferujących wysokiej jakości produkty firm z Państwa Środka. Goście targowi będą mogli zapoznać się z ofertą aż 65 000 wyrobów z różnych branż: odzieżowo-tekstylnej, meblarskiej, wyposażeniowej, elektronicznej, oświetleniowej i budowlanej.

Wydarzeniu China Homelife Show po raz drugi towarzyszyć będą targi China Machinex, na których firmy z Chin zaprezentują nowe możliwości technologiczne na rynku maszyn, energii i narzędzi.

Przez cały czas trwania wydarzenia dla wystawców i odwiedzających dostępna będzie tzw. strefa match makingu, gdzie przedsiębiorcy będą mogli odbyć bezpośrednie spotkania biznesowe z bezpłatną pomocą tłumaczy.

Targi organizowane są przez firmę Meorient International Exhibition we współpracy z Warszawską Izbą Gospodarczą. China Homelife Show to mi edzynarodowy brand – pod taką samą nazwą te targi odbywają się w 13 regionach świata – Brazylia, Egipt, Indie, Iran, Jordania, Kazachstan, Kenia, Meksyk, Nigeria, Polska, RPA, Turcja, ZEA, jako globalny projekt spotkań B2B, który w 2017 roku obchodził jubileusz 10. edycji. China Homelife Show i China Machinex w Polsce jest jedyną w tej części Europy edycją tego wydarzenia obejmującego swym zasięgiem 16 krajów Europy Centralnej i Wschodniej.

Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o prerejestrację:
http://chinahomelife.eu/formularze/akredytacja/

Na podany adres e-maila prześlemy dodatkowe informacje.

Więcej informacji: www.chinahomelife247.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *