Zupny sposób na skuteczne odchudzanie wg Moniki Honory

Festiwal Zup Świata - Monika Honory

Festiwal Zup Świata - Monika HonoryMonika Honory to holistyczny ekspert ds. żywienia. Przez większość swojego życia zmagała się z nadwagą, którą w żaden sposób nie potrafiła zwalczyć mimo podejmowania różnorodnych diet eliminacyjnych czy niskokalorycznych. Każda z nich kończyła się efektem jo-jo. Po wieloletnich próbach walki z nadmiernymi kilogramami, a także w wyniku licznych konsultacji medycznych, powstał Program Przemian wg Moniki Honory. Dzięki autorskiej metodzie, sama Monika schudła ponad 40 kilogramów, bez efektu jo-jo.

Program Przemian jest połączeniem sposobu żywienia wraz z siłą motywacji. Różnorodność stanowi w nim kluczowe znaczenie ze względu na ogromny wachlarz produktów spożywczych możliwych do stosowania. Ogromną zaletą Programu Przemian jest dopasowywanie się jego założeń do każdej osoby, nigdy na odwrót. Opiekę medyczną nad Programem Przemian trzyma doktor Katarzyna Jańska.

Program Moniki rekomenduje podział zup na: śniadaniowe, obiadowe i kolacyjne, a także deserowe. Składniki pokarmowe zestawione w postaci zup – są w większości lekkostrawne, przez co mogą być stosowane również przez osoby z chorobami przewodu pokarmowego. Etap chudnięcia jest mocno indywidualny. Każdy organizm inaczej reaguje na ten sposób odżywiania, niektórzy gubią kilogramy bardzo szybko, inni troszkę wolniej, jednak efekt jest ten sam – Program Przemian skutecznie eliminuje nadmierną masę ciała.

Narzędziem wspomagającym Program Przemian dla wielu walczących z otyłością Polaków są autorskie książki Moniki Honory. Do tej pory wydała już 4 pozycje: „Zupomania” oraz „Zupy sycące, ale nietuczące” – są to pozycje na proste i smaczne zupy, natomiast „Dziennik Przemian” i „Przygotowanie do odchudzania” – zawierają praktyczne wskazówki postępowania w trakcie odchudzania.

Od ponad 4 lat Monika uświadamia polskie społeczeństwo w zakresie całościowego podejścia do odchudzania, ale co najważniejsze, zwraca uwagę na psychologiczny aspekt całego procesu. Jako osoba przez wiele lat związana z branżą kosmetyczną, podpowiada również jak dbać o ciało oraz tłumaczy jak skutecznie je pielęgnować.

Monika wielokrotnie pojawiła się jako gość m.in. w Pytaniu na Śniadanie, Dzień Dobry TVN, rozgłośniach radiowych takich jak: Polskie Radio, Radio Dla Ciebie czy Radio Zet. Jej komentarze eksperckie były publikowane m.in. na Onet.pl, WP.pl, Interia.pl.

Na Festiwalu Zup pojawi się jako ekspert, który wypowie się na tematy związane ze zdrowym żywieniem i prawidłowym podejściem do tematu odchudzania. Opowie o swoich doświadczeniach z przeszłości, a także wprowadzi zainteresowanych w świat Programu Przemian. Festiwal będzie idealną okazją, aby poznać osobiście Monikę, a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Wszystkich chętnych gorąco zachęcamy, będzie ciekawie i smacznie.

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na:

Współpraca z mediami:

Kontakt dla wystawców:

Szkolne grupy zorganizowane:


Silk Road Poland