ZPP Liderem widoczności w mediach społecznościowych wśród organizacji przedsiębiorców

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

Miło nam poinformować, że ZPP był najlepiej widoczną organizacją przedsiębiorców w mediach społecznościowych.

Jednocześnie prezes ZPP Cezary Kaźmierczak uzyskał zdecydowanie największy zasięg w mediach społecznościowych spośród liderów organizacji biznesu w Polsce.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców dziękuje za zaufanie i zachęca do śledzenia profili:

Publikowane są w nich na bieżąco stanowiska, memoranda, raporty i wypowiedzi ekspertów dotyczące najważniejszych zagadnień ekonomicznych, a także informacje o inicjatywach podejmowanych przez Związek.

O ZPP

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej aktywną organizacją przedsiębiorców działającą od 2010 roku. Zrzesza ponad 52 tysiące firm, 16 organizacji regionalnych i 21 organizacji branżowych. Co roku publikuje ponad 30 autorskich raportów, opracowań, filmów oraz ponad 100 komentarzy, stanowisk i opinii legislacyjnych. Organizuje liczne debaty i spotkania. Celem ZPP jest uczynienie Polski krajem z najlepszymi warunkami prowadzenia biznesu i najlepszym systemem podatkowym w Europie. ZPP jest organizacją apolityczną wspierającą wolny rynek i zdrowy rozsądek, niezależnie od podziałów politycznych. ZPP jest członkiem Rady Dialogu Społecznego, posiada przedstawicielstwo w Brukseli.

ZPP Liderem widoczności w mediach społecznościowych

ZPP Liderem widoczności w mediach społecznościowych

Źródło: Newspoint Monitoring Mediów, (łączny zasięg dla Facebook, Twitter i LinkedIn za okres styczeń 2021 – wrzesień 2021).


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.