Zostań w Polsce. Projekt z przesłaniem

#zostanwpolsce

#zostanwpolsceGłównym założeniem akcji jest wsparcie polskich przedsiębiorców z sektorów, które najboleśniej odczuwają skutki pandemii koronawirusa.

Zachęcamy do wybierania produktów polskich producentów, do planowania wypoczynku w kraju, a jeśli za granicą, to z operatorem płacącym podatki w Polsce. Do poszukiwania rodzimych twórców kultury i sztuki oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem.

Celem akcji, poza promocją polskiej marki jest edukacja. Niezwykle ważne jest zwiększenie świadomości Polaków w zakresie wybierania rodzimych produktów, budowanie patriotyzmu gospodarczego oraz społecznej solidarności i odpowiedzialności.

Naprawa szkód, które wyrządził wirus będzie trwała lata, jednak już teraz możemy okazać solidarność z polskimi przedsiębiorcami. Będzie to konkretny, wymierny wkład w odbudowanie silnej polskiej gospodarki.

Pierwszym etapem projektu było uruchomienie strony internetowej www.zostanwpolsce.com, na której, za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego firmy dotknięte kryzysem mogą bezpłatnie prezentować swoje usługi oraz uruchomienie w mediach społecznościowych grupy #zostanwpolsce.

Następnym etapem jest budowa platformy komunikacyjnej, gdzie będą organizowane wirtualne targi branżowe, podczas których „wystawcy” – firmy zarejestrowane w projekcie będą mogły promować swoje oferty, specjalnie przygotowane na potrzeby wydarzenia.

Kolejny krok to współpraca międzynarodowa i szeroko rozumiana promocja Polski na świecie.

Zostań w Polsce cieszy się coraz większą popularnością, kolejne firmy z różnych sektorów gospodarki dołączają do projektu. Do dziś zgłosiło się blisko 300 podmiotów, ich liczba stale rośnie, co świadczy o tym, że projekt wpisuje się w potrzeby przedsiębiorców zagrożonych upadłością.

Dołącz do nas, zarejestruj swoją firmę na zostanwpolsce.com i pozwól się znaleźć nowym klientom.

Dotychczas honorowymi patronami projektu są m.in.: Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Kujawsko Pomorskiego Piotr Całbecki, Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, Marszałek Województwa Pomorskiego


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *