Zaproszenie na I Camp Hotelarek „WODA-TANIEC-ZMYSŁY”

I Camp Hotelarek "WODA-TANIEC-ZMYSŁY"

I Camp Hotelarek "WODA-TANIEC-ZMYSŁY"

Rok 2022 okrzyknięty został „Rokiem Kobiet w Turystyce”. Wpisując się w tą szczytną inicjatywę, Polskie Hotele Niezależne zaplanowały cykl wydarzeń, które w sposób szczególny mają zwrócić uwagę na rolę kobiet w hotelarstwie oraz pokazać ich wkład w rozwój szerokorozumianej branży turystycznej.

W ramach akcji „Kobieta-Hotelarz”, mieliśmy przyjemność zorganizowania w dniu 8 marca br., ogólnopolskiej konferencji „Kobieta Hotelarz”.

Przed nami kolejne spotkanie polskich hotelarek/hotelarzy, znanych mentorek/mentorów, ludzi kultury i biznesu, naszych Gości: PIERWSZY CAMP HOTELAREK „WODA -TANIEC-ZMYSŁY”.

Będzie to kolejna, doskonała okazja do zaakcentowania roli kobiet – hotelarek, dyskusji na nurtujące hotelarzy kwestie, poszerzenia wiedzy a także integracji branży i wzmocnienia relacji biznesowych.

W imieniu Zarządu Fundacji Polskie Hotele Niezależne, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w I CAMPIE HOTELAREK, który odbędzie się 21 kwietnia br. w Termach Warmińskich.

Wyrażamy nadzieję, że Państwa udział w wydarzeniu znacząco wpłynie na pozytywny odbiór akcji „Kobieta-Hotelarz” w szerokorozumianej branży hotelarskiej, przyczyni się również do właściwego wyrażenia rangi kobiet – hotelarek w naszej branży.

MIEJSCE: Termy Warmińskie, ul. Kąpielowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

SZCZEGÓŁY: www.polskiehoteleniezalezne.pl

ZAPISY/KONTAKT: Katarzyna Gromuł, tel.: +48 508630102, e-mail: k.gromul@termywarminskie.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *