Witamy w WIG: G-Print

G-Print

G-PrintDołączyła do nas firma z blisko 30-stoletnią tradycją poligraficzną. G-PRINT to producent najwyższej jakości opakowań kartonowych oznaczanych certyfikatem ekologicznego producenta FSC oraz etykiet samoprzylepnych.

G-PRINT wywodzi się z Zakładu Poligraficznego Waldemar Gnatowski. Jest jedną z nielicznych firm w branży poligraficznej, mającą w swojej ofercie szeroki wachlarz usług poligraficznych. Firma powstała w 1992 roku. I nieustannie rozwija się i rozszerza zakres usług poligraficznych.

Obecnie dysponujemy dwoma zakładami produkcyjnymi mieszczącymi się w Ostrołęce i Różanie o łącznej powierzchni produkcyjnej oraz magazynowej przekraczającej 6000 m2.

Dzięki nowoczesnej technologii produkujemy dla naszych klientów opakowania w najwyższych jakości dostępnej w branży poligraficznej.

Nasi klienci otrzymują od nas pełne wsparcie w procesie realizacji zamówień, poczynając od: wsparcia w zakresie projektowania, poprzez dostosowanie briefu/szkicu/pomysłu klienta z celu wytworzenia finalnego opakowania.

Od procesu projektowego, poprzez produkcję aż po finalny produktu.

Do dyspozycji zamawiających przygotowaliśmy: doradztwo projektowe, technologiczne, konkurencyjne ceny, oraz sklep e-commerce.

www.g-print.pl


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *