RENEX GROUP na pokładzie WIG

RENEX członkiem WIG

RENEX członkiem WIG

Grono członków Warszawskiej Izby Gospodarczej stale się powiększa. 21 czerwca br. do naszej organizacji dołączyła firma RENEX GROUP.

RENEX jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych.

Przez ponad trzydzieści lat firma ewoluowała z dostawcy w grupę kapitałową RENEX GROUP, w skład której wchodzi 6 podmiotów, które wzajemnie uzupełniają swoje kompetencje w przemyśle elektronicznym i branżach pokrewnych.

Dzięki temu RENEX GROUP umacnia swoją pozycję na rynku i rozwija się również poza Polską rozwijając sieć swoich oddziałów zagranicznych. Na tę chwilę firma ma swoje placówki w Serbii, Niemczech, Rumunii i w Chorwacji.

Grupa RENEX kładzie szczególny nacisk na szeroką działalność doradczą i badawczo-rozwojową. W tym celu stworzyła CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE RENEX, gdzie opracowane są najnowocześniejsze rozwiązania i technologie oraz prowadzone są szkolenia z zakresu elektroniki i robotyki.

Mimo ogromnych sukcesów i dynamicznego rozwoju, RENEX pozostaje Firmą Rodzinną, dla której największym zasobem jest jej kompetentny, profesjonalny, budowany przez lata zespół pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą nowego członka Warszawskiej Izby Gospodarczej: www.renex.pl


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *