Przedsiębiorco! Dołącz do bezpłatnej akcji Zostań w Polsce

#zostanwpolsce

 

#zostanwpolsce

W tym trudnym dla polskich firm czasie Warszawska Izba Gospodarcza stworzyła projekt Zostań w Polsce. Jest to akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców z sektorów, które najboleśniej odczuwają skutki pandemii koronawirusa.

Zachęcamy społeczeństwo do planowania wypoczynku w kraju, do wybierania produktów polskich producentów, twórców kultury i sztuki oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem.

Wypełnij formularz i dołącz do bezpłatnej akcji Zostań w Polsce>>

O projekcie Zostań w Polsce

Pierwszym etapem projektu Zostań w Polsce było uruchomienie z początkiem kwietnia strony internetowej www.zostanwpolsce.com, na której za pośrednictwem formularza dotknięte kryzysem mogą się bezpłatnie prezentować, oraz uruchomienie w mediach społecznościowych grupy #zostanwpolsce.

Następnym etapem jest budowa platformy komunikacyjnej, gdzie będą organizowane wirtualne targi branżowe, podczas których „wystawcy” – firmy zarejestrowane w programie, będą mogły promować swoje oferty specjalnie przygotowane na potrzeby wydarzenia.

Kolejny krok to współpraca międzynarodowa i szeroko rozumiana promocja Polski na świecie, dzięki ścisłej, wieloletniej współpracy Warszawskiej Izby Gospodarczej z izbami gospodarczymi z Europy Centralnej i Wschodniej. Inne formy wsparcia polskich firm są przygotowywane na bieżąco, w oparciu o sygnalizowane potrzeby.

Wypełnij formularz i dołącz do bezpłatnej akcji Zostań w Polsce>>

Zostań w Polsce cieszy się coraz większą popularnością, kolejne firmy z różnych sektorów gospodarki dołączają do projektu, w przeważającej mierze są to firmy związane z branżą turystyczną. Do dziś zgłosiło się blisko 100 podmiotów, ich liczba stale rośnie, co świadczy o tym, że projekt wpisuje się w potrzeby przedsiębiorców zagrożonych upadłością.

Razem możemy więcej. Tylko solidarność i wzajemne wsparcie pozwolą nam przetrwać ten zły czas tak, by później podnieść się mocniejszymi.

Zachęcamy do dołączenia do naszego projektu Zostań w Polsce!


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *