Polsko-Afrykańskie Forum Gospodarcze na Expo 2022 w Dubaju

Polski pawilon na Expo 2022 w Dubaju
Polski pawilon na Expo 2022 w Dubaju
Polski pawilon na Expo 2022 w Dubaju. Fot. Mat. pras.

28 marca odbędzie się kolejne międzynarodowe wydarzenie organizowane w ramach programu gospodarczego Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 Dubai.

Tegoroczna Wystawa Światowa Expo po raz pierwszy organizowana jest w regionie Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji Południowej. Dla polskich przedsiębiorców to doskonała okazaja do nawiązania kontaktów gospodarczych w tym rejonie świata. Jednostką odpowiedzialną za organiazację polskiej ekspozycji i programu na Expo jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Z jej inicjatywy 6 grudnia ubr. odbyło się w Dubaju Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze.

28 marca odbędzie się kolejne międzynarodowe wydarzenie organizowane w ramach programu gospodarczego Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 Dubai. Będzie to Polsko-Afrykańskie Forum Gospodarcze.

Spotkanie będzie platformą do wzmocnienia więzi polsko-afrykańskich w celu budowania przyjaznego otoczenia biznesowego i pogłębiania stosunków gospodarczych pomiędzy krajami.

Duże zainteresowanie polskim pawilonem na Expo 2020 w Dubaju [ZDJĘCIA]

Głównym celem Forum jest prezentacja polskich osiągnięć, know-how i technologii, a także zapewnienie możliwości nawiązania współpracy z partnerami gospodarczymi z krajów afrykańskich. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele delegacji państwowych oraz przedsiębiorcy z Polski, z Afryki i Bliskiego Wschodu.

W trakcie Forum będą omawiane takie zagadnienia jak: Ewolucja łańcucha wartości żywności w Afryce w nadchodzącej dekadzie, Transport i infrastruktura, Zielona Afryka: inkluzywna i zrównoważona przyszłość, Przyszłość zdrowia, Instrumenty wsparcia finansowego oraz Business mixer.

W Forum można uczestniczyć bezpośrednio. Odbędzie się ono w godz. 9-18:30 w The Address Dubai Marina Hotel. Udział w Forum jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania w Dubaju we własnym zakresie.

Przewidziano również możliwość uczestnictwa w Forum w formie online. Zapewniona będzie transkrypcja w czasie rzeczywistym (język polski i francuski). Osoby które chcą wziąć udział w Forum online, proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej>>

Autor: Jerzy Niemociński/mat.pras.

Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *