Inwestuj w Systemie Arche – Hotel Nałęczów

Arche Hotel Nałęczów

Arche Hotel Nałęczów

Ideą Systemu Arche jest uzyskiwanie comiesięcznych zysków z najmu pokoi hotelowych wraz ze spodziewanym, w długoterminowej perspektywie, wzrostem wartości nieruchomości.

Zakup pokoi hotelowych to znakomita alternatywa inwestowania w mieszkania lub lokale usługowe na wynajem.

Jest to pomysł zarówno na dywersyfikację kapitału, a jednocześnie możliwość wykorzystania pokoi hotelowych przez Właścicieli w dowolnym czasie.

Można spędzić urlop w Polsce w swoim hotelu, a jednocześnie czerpać w tym czasie zyski z jego najmu! A dodatkowo być patriotą i wspierać lokalny biznes, ratować polskie zabytki i korzystać z najlepszych ofert wypoczynkowych.

Ta nowoczesna forma inwestowania w nieruchomości, nie wymaga od Właściciela zaangażowania się w proces najmu lokali.

Zarządzaniem obiektem i prowadzeniem hotelu zajmuje się firma ARCHE S.A. – doświadczony operator, zatrudniający sprawdzoną kadrę menadżerską, wybraną spośród najlepszych w branży. BUDUJEMY, SPRZEDAJEMY I ZARZĄDZAMY! Uczestniczymy kompleksowo w procesie!

ARCHE zajmuje się całym procesem od pozyskiwania gości hotelowych, eventów odbywających się hotelach, utrzymaniem obiektu w idealnym stanie technicznym, aż po rozliczanie wygenerowanych zysków i wystawienie faktur w imieniu Klienta.

Arche Hotel Nałęczów – Uzdrowiskowa Kraina

Przejęty od Agencji Mienia Wojskowego obiekt zostanie rozbudowany i zrewitalizowany. Dwie bryły budynku o różnej wysokości składające się z wyższej o 8-kondygnacyjnach naziemnych oraz niższej o 2-kondygnacyjnach naziemnych zostaną przekształcone w obiekt hotelowo – uzdrowiskowy.

Do dyspozycji gości dostępnych będzie 308 pokoi hotelowych, restauracja, gabinety zabiegowe, basen ze strefą SPA i wellness, siłownia, strefa rehabilitacyjna , klub, kręgielnia oraz druga restauracja wraz z barem zlokalizowana na dachu budynku, jak również przestrzeń rekreacyjną dla dzieci. Pokoje hotelowe wraz z apartamentami zajmą powierzchnię użytkową ok 6 400 m2, natomiast funkcje towarzyszące obejmą powierzchnię ok 3 700 m2.

Obiekt góruje nad okolicą – działka położona jest na wzniesieniu, w odległości zaledwie jednego kilometra od centralnej części miasta i parku zdrojowego z historyczną zabudową.

Lokalizacyjnie obiekt jest doskonale skomunikowany z Warszawą (droga ekspresowa, trasa ok. 1,5 h), w niedalekiej odległości od Lublina i Kazimierza Dolnego czy Puław.

Inwestycja obejmowała będzie teren ok. 3,1 ha, ze różnicowanymi funkcjami związanymi z turystyką i rekreacją. Doskonale wpisze się w potrzeby regionu wnosząc świeżą jakość.

Cena wykończonego i wyposażonego apartamentu – 11 000 zł netto / m2 + 23% VAT, w przypadku piętra V i VI cena wynosi 11 500 – 12 000 zł netto / m2 + 23 % VAT.

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

Andrzej Wojtaszewski
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych

tel. +48 22 319 80 82
kom. +48 501 131 946
e-mail: awojtaszewski@arche.pl


RemaDays Warsaw 2022

BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *