Hotel Stary Tartak dołączył do grupy Polskie Hotele Niezależne

Hotel Stary Tartak

Hotel Stary Tartak

Hotel Stary Tartak, nowoczesny obiekt  położony w malowniczym otoczeniu jezior mazurskich, stworzony jest z myślą o najbardziej wymagających Gościach, szukających piękna, harmonii i luksusu.

Oferuje luksusowo wyposażone pokoje, a każdy z nich posiada przestronną, wykończoną kamieniem naturalnym łazienkę oraz balkon, z którego można podziwiać najdłuższe w Polsce jezioro Jeziorak.

Na relaks i odprężenie Goście mogą również liczyć w Strefie Spa, w której bezpłatnie można korzystać z sauny suchej, sauny parowej, podświetlanego jacuzzi, kamiennej rzeki, pokoju wypoczynkowego ze słoneczną łąką, tepidarium (podgrzewane leżaki i ławeczki ceramiczne), oraz komfortowych leżaków z trawy cytrynowej. W hotelowej restauracji dominuje kuchnia staropolska. Niepowtarzalne dania przygotowywane są ze świeżych, wyselekcjonowanych produktów oraz najwyższej jakości składników. Hotel Stary Tartak to miejsce doskonałe zarówno na wypoczynek, jak i na organizację konferencji i szkoleń. Oferuje kompleksowo wyposażone sale konferencyjne.

Kompleks położony jest nad samym Jeziorem Jeziorak. Zarówno miejsce, jak i klimat panujący w hotelu zainteresuje i pozostawi na długo miłe wspomnienia z wyjazdu.

Hotel Stary Tartak

– Zdecydowałam się na współpracę z Polskimi Hotelami Niezależnymi, ponieważ jest to zrzeszenie hoteli niezależnych. Podoba mi się plan działania oraz promocji proponowanych przez PHN. Możliwość rozmowy z ludźmi z branży na temat rozwiązywania problemów hotelarskich jest dla mnie bardzo ważna. Działania w Grupie są zawsze korzystne dla obu stron – mówi Dorota Stadnicka, właścicielka Hotelu Stary Tartak

– W dzisiejszych czasach, kiedy hotelarze w Polsce raz po raz zmagają się z licznymi przeciwnościami losu i  borykają z wieloma problemami, możliwość współdziałania w Grupie nabiera coraz większego znaczenia. Dla nas każdy kolejny Hotel, który decyduje się na współprace z PHN, to na pewno ogromna wartość, ale i poczucie, że należy tworzyć platformę do bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń, kreować i wdrażać nowe pomysły na prowadzenie działalności hotelarskiej w każdej lokalizacji, iść do przodu z Grupą Ludzi, dla których hotelarstwo to nie tylko biznes, ale i pasja – mówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne.

– Dlatego bardzo cieszymy się na współpracę z Właścicielką oraz cała Załogą Hotelu Stary Tartak. To dla nas zaszczyt oraz pewność, że zarówno nasza Grupa jak i Goście PHN zyskaliśmy obiekt, w którym gościnność to nie tylko słowo, a hotelarstwo znaczy więcej niż tylko profesja – dodaje.


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *