BRILLAW laureatem konkursu Dobra Firma

BRILLAW laureatem konkursu Dobra FirmaBRILLAW laureatem konkursu Dobra Firma

BRILLAW laureatem konkursu Dobra FirmaBRILLAW laureatem konkursu Dobra Firma

Prezentujemy kolejnego laureata nagrody Dobra Firma, przyznawanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Firmy konkurowały w kategoriach: Najlepszy Inwestor, Najlepszy Innowator, Efektywny Pracodawca oraz Efektywna Firma.

Została także przyznana nagroda specjalna Prezesa ZPP, którą otrzymała firma BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy za wyjątkowe wsparcie prawne przedsiębiorców w początkowym okresie pandemii, kiedy wszechobecny chaos informacyjny blokował i uniemożliwiał funkcjonowanie wielu polskim firmom.

W tamtym trudnym czasie bezpłatne porady prawne i gotowość pomocy specjalistów, nie tylko pomogły przetrwać wielu firmom, ale także dodały otuchy i wiary w przedsiębiorczą solidarność.

Nagrodę, którą w imieniu prezesa ZPP, Cezarego Kaźmierczaka wręczył prezes WIG Marek Traczyk, odebrał radca prawny, partner zarządzający kancelarii BRILLAW, Robert Mikulski.

Warszawska Izba Gospodarcza jest członkiem ZPP i jednocześnie oddziałem Związku na teren Mazowsza. Co za tym odzie, zrzeszone w WIG firmy mogą korzystać ze wszystkich benefitów, jakie daje członkostwo w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *