BBA Transport System laureatem konkursu Dobra Firma

BBA Transport System laureatem konkursu Dobra Firma

BBA Transport System laureatem konkursu Dobra Firma

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Mazowsza. Laureaci i zwycięzcy w konkursie Dobra Firma wyłonieni zostali w czterech kategoriach: Najlepszy Inwestor, Najlepszy Innowator, Efektywny Pracodawca oraz Efektywna Firma.

W gronie laureatów – najbardziej innowacyjnych i najszybciej rosnących przedsiębiorstw– znalazła się również firma BBA TRANSPORT SYSTEM, członek Warszawskiej Izby Gospodarczej. Serdecznie gratulujemy!

W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku Przedsiębiorców i Pracodawców starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych zespół ekspertów wybrał grupę laureatów – prężnie działających mazowieckich przedsiębiorstw, z których wybrano zwycięzców.

Warszawska Izba Gospodarcza jest członkiem ZPP i jednocześnie oddziałem związku na teren Mazowsza. Co za tym odzie, zrzeszone w WIG firmy mogą korzystać ze wszystkich benefitów, jakie daje członkostwo w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *