#zostanwpolsce – zaczynamy od siebie, rozruszamy gospodarkę!

#zostanwpolsce
Biznes Bez Granic

#zostanwpolsceDziś, podczas epidemii, w trosce o siebie i najbliższych, wszyscy w miarę możliwości staramy się zostać w domu. Epidemia minie, ale póki trwa, w trosce o naszą gospodarkę, apelujemy: zostań w Polsce!

#zostanwpolsce to akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców z sektorów, które bieżąca sytuacja dotyka najboleśniej. Zachęcamy do planowania wypoczynku w kraju, do wybierania produktów polskich producentów oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem.

ZACZNIJMY DZIŚ

Nadchodzi dla Polski, ale też dla całego świata bardzo trudny czas, a naprawa szkód jakie wyrządził wirus, będzie trwała lata. Jednak już teraz okażmy solidarność z polskimi przedsiębiorcami wybierając rodzime marki. Niech to będzie wkład społeczeństwa w odbudowanie silnej polskiej gospodarki.

Działania wspiera Stowarzyszenie Polskich Mediów, które zrzeszając blisko 1000 przedstawicieli mediów, zarówno dziennikarzy jak i fotografów, blogerów, vlogerów i reporterów, aktywnie włącza się w promocję polskich marek.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej akcji, do propagowania hasła, udostępniania grafiki na swoich stronach i wśród partnerów. Bądźmy solidarni z przedsiębiorcami. Na potrzeby projektu budujemy stronę www.zostanwpolsce.com, a zgłoszenia przyjmujemy nieodpłatnie, za pośrednictwem formularza http://zostanwpolsce.szef.co/formularze/zgloszenie.

Razem możemy więcej. Tylko solidarność i wzajemne wsparcie pozwolą nam przetrwać ten zły czas tak, by później podnieść się mocniejszymi. Wierzymy, że nasza pomocna dłoń podana DZIŚ, przyczyni się do zminimalizowania negatywnych skutków kryzysu i uczyni Państwa firmę silniejszą JUTRO.


BBA Transport System

Komentarze do “#zostanwpolsce – zaczynamy od siebie, rozruszamy gospodarkę!”

    1. Dziękujemy za przesłaną informację. Wystąpił błąd, nad którego usunięciem już pracujemy. Mimo pojawiającego się błędu po wypełnieniu formularza, dane w nim podane są zapisywane w naszej bazie. Pani wpis (Franc-Textil sp. z o.o.) jest dodany do listy. Pozdrawiamy i przepraszamy za wynikłe komplikacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *