#zostanwpolsce – prawie 100 firm już korzysta

#zostanwpolsce

#zostanwpolsceŚwiat powoli otwiera na nowo. Jeszcze ostrożnie, jeszcze z niepewnością i obawami, jak będzie wyglądała rzeczywistość po pandemii. W wielkim stopniu to od nas zależy, jakie będzie to nowe otwarcie w Polsce.

Naprawa szkód jakie wyrządził wirus, będzie trwała lata. Jednak już teraz okażmy solidarność z polskimi przedsiębiorcami, wybierając rodzime marki. Niech to będzie nasz wkład w odbudowanie silnej polskiej gospodarki.

#zostanwpolsce

to akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców z sektorów, które bieżąca sytuacja dotknęła najboleśniej. Zachęcamy do wybierania produktów polskich producentów, planowania wypoczynku w kraju oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem. Efektem będzie promocja polskiej marki w kraju i na świecie, edukacja, zwiększenie świadomości Polaków na temat celowości wybierania rodzimych produktów, zbudowanie patriotyzmu gospodarczego, społecznej solidarności i odpowiedzialności.

Wypełnij formularz

Pierwszym etapem projektu było uruchomienie strony internetowej www.zostanwpolsce.com

na której, za pośrednictwem formularza: http://zostanwpolsce.szef.co/formularze/zgloszenie

firmy dotknięte kryzysem mogą się bezpłatnie prezentować oraz uruchomienie w mediach społecznościowych grupy #zostanwpolsce.

Promuj swoją ofertę

Kolejny etap to budowa platformy komunikacyjnej, gdzie będą organizowane wirtualne wystawy branżowe. Podczas nich firmy zarejestrowane w programie, będą mogły promować swoje oferty specjalne, przygotowane na potrzeby wydarzenia. Wynikiem  spotkań B2B będzie współpraca międzynarodowa i szeroko rozumiana promocja Polski na świecie. To możliwe dzięki ścisłej, wieloletniej współpracy Warszawskiej Izby Gospodarczej z izbami gospodarczymi z Europy Centralnej i Wschodniej. Inne formy wsparcia polskich firm są przygotowywane na bieżąco, w oparciu o sygnalizowane potrzeby.

Dołącz do projektu

„Zostań w Polsce” cieszy się coraz większą popularnością, kolejne firmy z różnych sektorów gospodarki dołączają do projektu. Do dziś zgłosiło się prawie 100 podmiotów. Ich liczba stale rośnie. Świadczy to o tym, że projekt wpisuje się w potrzeby przedsiębiorców zagrożonych upadłością.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej akcji, do propagowania hasła, udostępniania grafiki na swoich stronach i wśród partnerów. Bądźmy solidarni z przedsiębiorcami.

Podsumowując: razem możemy więcej. Dlatego solidarność i wzajemne wsparcie pozwolą nam przetrwać ten zły czas tak, by później podnieść się mocniejszymi. Wierzymy, że nasza pomocna dłoń podana DZIŚ, przyczyni się do zminimalizowania negatywnych skutków kryzysu i uczyni polską gospodarkę silniejszą JUTRO.


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *