Zoompack

Zoompack

ZoompackZoompack istnieje na rynku od marca 2015 roku. Od tego momentu spółce udało się zbudować mocną pozycję na pomorskim rynku hurtowni zaopatrujących sklepy detaliczne w produkty inne niż FMCG. Do takich należą m.in. wszelkiego rodzaju opakowania jednorazowego użytku, wyroby papierowe czy chemia profesjonalna.

Po dwóch latach od rozpoczęcia działalności, przedsiębiorstwo występowało już nie tylko w roli hurtowni, ale także w roli bezpośredniego importera zaopatrującego inne hurtownie. Ponad rok temu podjęta została strategiczna decyzja co do kierunku rozwoju firmy. Dostrzegając problemem, jakim są tradycyjne produkty plastikowe jednorazowego użytku, nawiązano współpracę z włoskimi producentami produktów kompostowalnych oraz biodegradowalnych. Owocem wykonanej pracy jest linia produktów bio. W przyszłości linia ta będzie sukcesywnie rozszerzana. Planem docelowym jest uruchomienie produkcji w Polsce.

Od trzech lat spółka Zoompack jest głównym dystrybutorem przedsiębiorstwa Quickpack, polsko-niemieckiej grupy zajmującej się produkcją tradycyjnych worków na śmieci oraz konwertowaniem folii aluminiowej. Zoompack jest także wyłącznym przedstawicielem, na rynku polskim, włoskiego producenta Erreti. Firma ta słynie z produkcji najlepszej jakości reklamówek oraz worków na śmieci, wykonanych z całkowicie kompostowalnego materiału. Wyróżnia ją fakt, że jako jedyna produkuje reklamówki z certyfikatem do bezpośredniego kontaktu z żywnością. W przyszłości firma Erreti ma zostać strategicznym partnerem spółki Zoompack w celu uruchomienia produkcji w Polsce.

www.zoompack.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *