Zmieniając styl żywienia zmieniasz swoje życie na lepsze

Dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa

Rynek cateringu dietetycznego w Polsce rozwija się dynamicznie. Marki prześcigają się w nowych ofertach, kulinarnych recepturach i logistycznych rozwiązaniach. I znajdują wciąż nowych chętnych dla swojej oferty.

Nic dziwnego, Polacy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest czas wolny – czas, który mogą poświęcić rodzinie, przyjaciołom oraz na realizację swoich pasji. Jednocześnie wiedzą, że zdrowa i zbilansowana dieta to podstawa. Edukacja w zakresie zdrowego jedzenia i ilość realizowanych kampanii społecznych zaczęła wchodzić do kuchni wielu Polaków. Dlatego też coraz większa liczba osób decyduje się na catering dietetyczny, dostarczany każdego dnia na wycieraczki ich mieszkań i domów.

Polacy stawiają na zdrowie i wygodę

Diety pudełkowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie holistyczne podejście do swojego zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Czas, który spędzamy w kuchni możemy przeznaczyć na spacer, jogging, spotkanie z przyjaciółmi czy dobrą lekturę, czyli na aktywności, na które często go brakuje, a które są niezwykle ważne dla zachowania równowagi psychicznej

„Szybsze niż kiedykolwiek tempo życia oraz rosnąca świadomość Polaków na temat zdrowego żywienia, skłaniają coraz więcej osób do skorzystania z diet pudełkowych. Pozwala to zaoszczędzić czas, który jest obecnie coraz cenniejszym towarem. Jednocześnie klient ma świadomość, że nad procesem zaplanowania i przygotowania jego posiłków czuwa zespół specjalistów z doświadczeniem. Zespół, któremu w pełni może zaufać.” – zaznaczyła Paulina Sujka, Dyrektor RSP-Gastro Sp. z o.o., która jest właścicielem marki Burak Dieta oferującej catering dietetyczny.

Burak Dieta – jesteśmy blisko Ciebie i Twoich potrzeb

Dziś szukając diety pudełkowej, konsumenci oczekują od cateringu konkretnych rozwiązań, jak np. odpowiednie odżywienie kobiet w ciąży i podczas karmienia czy dieta dla osób uprawiających sporty amatorsko lub zawodowo. Część osób chce zredukować masę ciała, inni chcą sezonowo oczyścić organizm – na wszystkie te potrzeby odpowiada oferta firmy Burak Dieta. Tworzone przez sztab dietetyków codziennie jadłospisy są pełne witamin i składników odżywczych, tak aby świadomie wspierać klientów w postawionych celach i drodze do spełnienia własnych marzeń.

Zamów swoją ulubioną dietę z aż 28% rabatem

Burak Dieta przygotował w listopadzie wyjątkową ofertę rabatową dla osób, które zdecydują się zamówić dietę na dłużej. Przy zamówieniach na 28 dni firma proponuje aż 28% rabatu. Skąd taki pomysł na pozyskanie nowych klientów? „Wiemy, że w żywieniu najważniejsza jest konsekwencja i wypracowanie rutyny w postaci przyjmowanych kalorii, czy godzin w jakich spożywamy posiłki. Kto z nas nie obiecywał sobie, że od jutra przechodzi na dietę albo rezygnuje z cukru? Znamy to. Nie jest to łatwe kiedy każdego dnia musimy szukać zamienników czy zrywać z niezdrowymi przyzwyczajeniami. Jesteśmy po to, aby ułatwić naszym klientom budowanie zdrowych nawyków i zmienić nie tylko swoja dietę, ale też styl żywienia, a nawet życie. 28 dni to czas kiedy takie przyzwyczajenia można wypracować, a my się tym zajmiemy od A do Z. W Burak Dieta konsumenci znajdują to czego szukają w dietetycznym cateringu”. – podkreśliła Paulina Sujka, Dyrektor RSP-Gastro Sp. z o.o.

Zapoznaj się z ofertą Burak Dieta i zamów swoją dietę na www.burakdieta.pl.


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *