Zmarł dr n. med. Sławomir Sobkiewicz. „Wybitny specjalista, dobry człowiek”

Dr n. med. Sławomir Sobkiewicz
Dr n. med. Sławomir Sobkiewicz
Dr n. med. Sławomir Sobkiewicz. Fot. https://www.facebook.com/SalveMedicaLodz/photos/a.2419070068134869/7179420692099759/?type=3

Zmarł dra n. med. Sławomir Sobkiewicz, znany ginekolog oraz położnik.

Jak czytamy na Facebooku Centrum Medycznego Salve Medica w Łodzi, dr Sobkiewicz przez ponad 33 lata swojej pracy w zawodzie, z ogromnym zapałem i pasją zajmował się przede wszystkim leczeniem niepłodności, w tym za pomocą metod rozrodu wspomagającego, do których zalicza się inseminację oraz in-vitro.

Dr Sobkiewicz często skutecznie pomagał parom w staraniach o potomstwo. Świadczą o tym liczne komentarze pacjentów zawdzięczających posiadanie dzieci właśnie działaniom zmarłego ginekologa. Określają go jako „wybitnego, kompetentnego i rzeczowego specjalistę”, ale również jako „dobrego człowieka”.

Sobkiewicz w swojej karierze współpracował z wieloma lekarzami, z którymi dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. To on w 1993 r., wraz z dr. n. med. Waldemarem Lechem, założył grupę przychodni Salve i Salve Medica.

Msza żałobna w intencji dra Sobkiewicza odbędzie w dniu 13.04.2022 r. o godz. 18:30 w Kościele przy ul. Kościuszki 48 w Brzezinach.

Ostatnie pożegnanie odbędzie się w czwartek 14 kwietnia 2022 r. o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym w Brzezinach przy ul. Ludowej 1. 

Rodzina prosi, aby na uroczystość nie przynosić kwiatów, a w zamian wesprzeć Stowarzyszenie Ochrony Zabytków i Rozwoju Brzezin i renowację brzezińskiego cmentarza.


Silk Road Poland

Komentarze do “Zmarł dr n. med. Sławomir Sobkiewicz. „Wybitny specjalista, dobry człowiek””

  1. Oczywiście przykro z ludzkiego punktu widzenia jeżeli ktoś umiera natomiast po co idealizować umarłych? Ostatnie lata pan dr był tylko Nastawiony na zyski. Pobieżne wizyty, zero rozmów z pacjentką, zero empatii, zlecanie niepotrzebnych procedur czy to na NFZ czy komercyjnie. Takim ludziom powinno się zabierać prawo do wykonywania zawodu

  2. Panu Doktorowi zawdzięczamy pomoc w zostaniu rodzicami. Szlachetny człowiek, świetny specjalista. Na zawsze będziemy Mu wdzięczni. Pokój Jego duszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *