Zaproszenie na Targi Maszyn i Technologii Opakowań HISPACK: 7-10 maja 2024 w Barcelonie

Targi Maszyn i Technologii Opakowań HISPACK

Targi Maszyn i Technologii Opakowań HISPACK

W imieniu CATALONIA TRADE & INVESTMENT (ACCIÓ), państwowej instytucji z Hiszpanii, promującej współpracę biznesową i naukową z Regionem Katalonii, zapraszamy Państwa do udziału w targach Maszyn i Technologii dla Branży Opakowaniowej HISPACK, które odbędą się 7-10 maja 2024 w Barcelonie.

Firmy, które są zainteresowane zakupem maszyn opakowaniowych oraz dystrybutorów maszyn zainteresowanych nowymi ofertami, zachęcam do wypełnienia i odesłania do mnie załączonego formularza z odpowiedzią na pytanie jakie maszyny lub technologie Państwa interesują.

Spośrod nadesłanych ogłoszeń, Przedstawiciele Targów wybiorą firmy, którym pokryją przelot i pobyt w Barcelonie oraz zorganizują spotkania na Targach z dostawcami interesujących ich maszyn i technologii.

Na Targach Hispack wystawi się w tym roku 720 firm z wielu krajów, którzy zaprezentują szeroki wachlarz rozwiązań dla branży opakowań, w tym surowce, maszyny i technologie do przetwarzania, pakowania, przechowywania, monitorowania wysyłki, etykietowania, przenoszenia towarów, logistyki, sprzedaży stacjonarnej i e-commerce.

Będą prezentowane głównie maszyny i technologie dla branży spożywczej, farmaceutycznej oraz kosmetycznej.

W tym roku planowane jest zorganizowanie specjalnych spotkań dla firm polskich, szkolenia oraz spotkania z dostawcami technologii opakowaniowej z Japonii.

Ponieważ w tym roku mamy ograniczoną pulę zaproszeń, będę z góry wdzięczny za odpowiedź czy są Państwo zainteresowany udziałem.

Więcej o targach na stronie www.hispack.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *