Zaproszenie na spotkanie Gospodarczego Forum Kobiet

Gospodarcze Forum Kobiet

Gospodarcze Forum Kobiet

Gospodarcze Forum Kobiet to opiniotwórcza platforma Kobiet, powstawała z inicjatywy Warszawskiej Izby Gospodarczej w partnerstwie z Instytutem Strategii i Rozwoju. Celem nowo powstałego Zespołu jest inicjowanie dyskusji wokół tematów gospodarczych, społecznych oraz zdrowotnych a także budowanie relacji i wymiana doświadczeń między liderkami poszczególnych branż i sektorów.

Gospodarcze Forum Kobiet to otwarta Grupa, aktywnie działająca na rzecz zrównywania szans Kobiet zarówno w biznesie jak i obecności Kobiet w dyskusjach publicznych.

– Wśród nas, jest wiele Kobiet zabierających głos w tematach bieżących i istotnych z puntu widzenia kraju oraz na arenie międzynawowej. Chcemy wspólnie wymieniać opinie, czerpać inspiracje oraz dzielić się wiedzą i doświadczeniem z przedstawicielkami środowisk wiejskich i małych miast. Chcemy aktywnie wpierać przedsiębiorcze kobiety – podkreśliła Ilona Klejnowska – Kamińska, Partner Instytutu Strategii i Rozwoju.

Spotkajmy się 13.11.2019r. (środa), godz. 11.30, Miejsce: Instytut Strategii i Rozwoju Ul. Żurawia 6/12, lok.309, Warszawa

*RSVP: 08.11.2019r. e-mail: biuro@isir.eu


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *