Zaproszenie ka Konferencję ACTIV 50

 

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Akademia Leona Koźmińskiego i Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji:

ACTIV 50 – pakiet rozwiązań wspierających osoby 50 na rynku pracy 13 maja 2015 r.

Warszawa, hotel Sheraton ul. Bolesława Prusa 2, godz. 12:00-14:30

Podczas konferencji zaprezentowany zostanie pakiet rozwiązań wspierających ACTIV 50, stworzony w partnerstwie Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy z Akademią Leona Koźmińskiego i Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. W skład pakietu ACTIV 50 wchodzą Test kompetencji 50 , Nawigator przedsiębiorczości oraz Poradnik polityki zarządzania wiekiem.

Wydarzenie będzie także okazją do pokazania dobrych przykładów na rynku pracy osób w wieku 50 , zarówno wśród pracodawców, jak i przedsiębiorców, którzy w dojrzałym wieku zdecydowali się na założenie własnej firmy.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką sytuacji na rynku pracy osób po 50. roku życia i chcące uzyskać konkretną wiedzę i pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z aktywnością zawodową – pracodawców, pracowników, doradców zawodowych, przedstawicieli działów HR, osoby pozostające bez pracy, psychologów.

Prowadzącym konferencję oraz moderatorem dyskusji będzie Justyna Golonko, dziennikarka redakcji gospodarczej Polskiego Radia.

W celu potwierdzenia uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza, zamieszczonego na stronie internetowej www.activ50plus.pl , mailowo, bądź telefonicznie u koordynatora konferencji:

Mail: zielinska@mcconsultants.pl

Pełny program konferencji wraz z listą prelegentów znajduje się na stronie www.activ50plus.pl

 

Serdecznie zapraszamy!


Silk Road Poland