Zaproszenie dla przedsiębiorców: Transformacja zespołów i budowanie kultury innowacji w MŚP – 7 lipca 2022, godz. 10.00

Biznes Transformator

Biznes Transformator

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach cyklu Biznes Transformator 4.0. Program jest adresowany do warszawskich przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć swoje kompetencje i wiedzę w zakresie koncepcji Przemysł 4.0. i tworzenia innowacji w organizacjach oraz są zainteresowani poznaniem i wymianą doświadczeń z lokalną społecznością przedsiębiorców.

W ramach inicjatywy zapraszamy przedsiębiorców i praktyków biznesu. Pierwszy warsztat poprowadzi Dorota Rymaszewska, pomysłodawczyni HiPets, ma za sobą pracę w korporacjach i zarządzanie start-upami, w tym Booksy w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i transformacji zespołów, obecnie rozwija własny startup HiPets. Swoją wiedzą z zakresu innowacji i doświadczeniem podzieli się również CEO Youth Business Poland Adrian Migoń – mentor i doradca startupów oraz ekspert z zakresu przedsiębiorczości, który będzie moderował cały warsztat.

Warsztat Transformacja zespołów i budowanie kultury innowacji w MŚP
Termin: 7.07.2022 w godz. 10.00-13.00
Gdzie: HubHub, al. Jerozolimskie 93, II piętro

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować za pomocą formularza
https://wig.szef.co/formularze/biznes-transformator
i poczekać na potwierdzenie uczestnictwa przez Organizatora.

Ilość miejsc ograniczona.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie:

  • Będziesz miał/-a okazję dowiedzieć się jak wygląda proces budowania i transformacji zespołów „od kuchni”, jak wygląda on w dużych firmach i mniejszych przedsiębiorstwach lub startupach.
  • Poznasz konkretne metody i narzędzia służące identyfikacji zasobów i poszukiwania do zespołu osób, o konkretnych kompetencjach.
  • Dowiesz się jak zarządzać swoim zespołem stacjonarnie i zdalnie, korzystając z narzędzi digitalowych.
  • Poznasz innych przedsiębiorców, którzy wdrażają innowacje w swoich firmach lub są zainteresowani procesem transformacji, będziesz mógł/-ogła wymienić się z nimi wiedzą, doświadczeniem i kontaktami.

Działanie jest realizowane w ramach projektu „Wzmocnienie roli regionalnych animatorów rozwoju gospodarczego Mazowsza w procesie przedsiębiorczego odkrywania”’, organizowanego przez Województwo Mazowieckie.

Agenda:

  1. Przywitanie i zainaugurowanie spotkania przez CEO Fundacji, Adriana Migonia oraz Marka Traczyka, Prezesa Warszawskiej Izby Gospodarczej
  2. Prelekcja eksperta: Dorota Rymaszewska, CEO HiPets pt. Korzyści płynące z transformacji cyfrowej zarządzania pracownikami i tworzenia kultury innowacji w firmach.
  3. Networking z poczęstunkiem
  4. Warsztat z Dorotą Rymaszewską – Najlepsze praktyki budowania efektywnych zespołów; Identyfikacja kluczowych zasobów oraz talentów; Cyfrowa transformacja zespołów i całych przedsiębiorstw (praca zdalna, narzędzia digitalowe do zarządzania zespołem
  5. Podsumowanie i wymiana doświadczeń między uczestnikami

BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *