Zapraszamy na targi i kongres gospodarczy

Zapraszamy na targi i kongres gospodarczy

Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej
Targi Export Expo
Targi China Homelife Poland

29-31 maja 2019, Nadarzyn k/Warszawy

 

Warszawska Izba Gospodarcza przy współpracy ze Stowarzyszaniem Polskich Mediów oraz magazynem TTG Wiadomości Gospodarcze, organizuje targi Export Expo. To pierwsze tego typu wydarzenie, skupiające eksporterów z Europy Centralnej i Wschodniej, reprezentujących różne branże.

Zapraszamy eksporterów – producentów, usługodawców. Wystawcy będą mieli wyjątkową okazję zaprezentować swoją ofertę zaproszonym kupcom (Hosted Buyers) z Polski i zagranicy.

Organizatorzy, przy współpracy z Izbami Gospodarczymi z Europy Centralnej i Wschodniej, zapraszają na targi prawie 2000 handlowców z krajów z Europy Centralnej i Wschodniej oraz około 3000 polskich kupujących. Gośćmi będą również przedstawiciele ponad 50 izb gospodarczych z Albanii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Węgier.

Targi Export Expo są imprezą towarzyszącą VIII Edycji China Homelife Poland, gdzie zaprezentuje się ponad 1700 firm chińskich. Naturalnym etapem rozwoju tego przedsięwzięcia stało się stworzenie forum promocji produktów i usług eksportowych europejskich przedsiębiorców. Dzięki temu mamy zapewnienia udziału w targach Export Expo licznej grupy importerów z Chin, zainteresowanych ofertą polskich producentów.

Podczas targów odbędzie się szereg towarzyszących wydarzeń. Jednym z nich będzie III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej, a także cykl warsztatów poruszających między innymi problematykę międzynarodowej współpracy gospodarczej.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, a także urzędów marszałkowskich.

Już dziś akredytuj się na targi Export Expo
http://exportexpo.szef.co/formularze/akredytacja-targi-2019

Akredytacja uprawnia do bezpłatnego parkingu na terenie Ptak Warsaw Expo. Organizatorzy zapewniają także bezpłatny transport autobusem, kursującym na trasie Dworzec Centralny – Ptak Warsaw Expo z oznakowanego przystanku pomiędzy dworcem a CH Złote Tarasy.

Więcej informacji: www.exportexpo.org

 

Podczas Targów Export Expo odbędzie się III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej. Jest to jedyna tego typu inicjatywa, obejmująca zasięgiem Europę Centralną i Wschodnią, Bliski Wschód oraz Chiny i gromadząca rekordową liczbę przedsiębiorców.

Podczas poprzednich edycji Kongresu gośćmi byli między innymi przedstawiciele ponad 50 izb gospodarczych z Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Węgier. Łącznie gościliśmy jako Hosted Buyers około 1750 zagranicznych przedsiębiorców oraz ponad 2100 rodzimych. Tak liczny udział samorządu gospodarczego to dobra zapowiedź dla polskiej gospodarki, która staje się liderem w organizacji spotkań biznesowych przedsiębiorców Europy Centralnej i Wschodniej.

Kongres to miejsce do nawiązania współpracy świata nauki z samorządem gospodarczym z kraju i z sąsiadami z zagranicy. Udział w tych inicjatywach stwarza możliwości do nawiązania efektywnej współpracy uczelni z przedsiębiorcami z Polski, Europy Centralnej i Wschodniej oraz z Chin.

III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej i targi Export Expo to wydarzenia towarzyszące VIII edycji targów China Homelife Show i China Machinex. Stwarzają warunki do nawiązania współpracy naukowej i gospodarczej pomiędzy Polską, Chinami oraz krajami Europy Centralnej i Wschodniej.

Podobnie jak w poprzednich edycjach przewidujemy zaproszenie za pośrednictwem Izb Gospodarczych prawie 2000 przedstawicieli z krajów z Europy Centralnej i Wschodniej oraz około 3000 polskich przedsiębiorców.

Już dziś akredytuj się na Kongres Europy Centralnej i Wschodniej
http://kongres.szef.co/formularze/kongres2019

Akredytacja uprawnia do bezpłatnego parkingu na terenie Ptak Warsaw Expo. Organizatorzy zapewniają także bezpłatny transport autobusem, kursującym na trasie Dworzec Centralny – Ptak Warsaw Expo z oznakowanego przystanku pomiędzy dworcem a CH Złote Tarasy.

Program Kongresu Europy Centralnej i Wschodniej oraz dodatkowe informacje na stronie: www.kongresgospodarczy.org

 

China Homelife Poland to największe targi artykułów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbywają się w Polsce od siedmiu lat. Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie.

Na targach China Homelife Poland co roku prezentuje się ponad 1200 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki.

Łącznie z China Homelife Poland odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy oferują podczas nich swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.

Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści. Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne.

Już dziś akredytuj się na targi China Homelife Poland
http://kongres.szef.co/formularze/kongres-targi-2019

Akredytacja uprawnia do bezpłatnego parkingu na terenie Ptak Warsaw Expo. Organizatorzy zapewniają także bezpłatny transport autobusem, kursującym na trasie Dworzec Centralny – Ptak Warsaw Expo z oznakowanego przystanku pomiędzy dworcem a CH Złote Tarasy.

Więcej informacji: www.chinahomelife247.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *