Zapraszamy na Forum Gospodarcze Foshan-Polska – 25 listopada, godz. 10:00

Foshan High-Tech Zone Forum

Foshan High-Tech Zone Forum

W imieniu partnerów Urzędu Miasta Foshan, Biznes bez Granic i Forum Foshan High-Tech Zone zapraszamy na Forum Gospodarcze Foshan – Polska, które odbędzie się w dniu 25 listopada 2022 r. w godzinach 10:00-12:00, w Ptak Warsaw Expo (Pawilon F).

Udział w tej inicjatywie to możliwość nawiązania kontaktów z miejską administracja z miasta Foshan.

Strategia Made in China 2025 zapoczątkowana w 2015 roku, owocuje pozytywną zmianą postrzegania jakości chińskich produktów przez pryzmat ich coraz lepszej jakości i wysoko rozwiniętych technologii produkcji.

Zapraszamy na spotkanie z chińskimi producentami najwyższej klasy produktów, z sektorów takich jak: AGD, meble i materiały budowlane i inne.

Przedstawiciele firm mających swoje siedziby w Foshan High-tech Zone, strefie zaawansowanych technologii i innowacji światowej klasy, przyjeżdżają do Polski w poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych.

Miasto Foshan liczy 8 mln mieszkańców, a jego produkt krajowy brutto to ok. 120 mld USD. Jest ważnym ośrodkiem przemysłu, z którego pochodzi m.in. połowa światowej produkcji lodówek i klimatyzatorów. Produkowane są tam również meble, maszyny produkcyjne, ceramika, farmaceutyki i materiały budowlane.

Foshan planuje otwierać sieć stałych przedstawicielstw handlowych, które podejmować będą działania marketingowe, logistyczne i promocyjne na lokalnych rynkach.

Forum jest wydarzeniem towarzyszącym targom China Homelife Poland.

Więcej o targach China Homelife Poland

Codziennie, o pełnej każdej godzinie (od godz. 10.00) zapewniamy transport autokarem z parkingu przy PKiN (od ul. Marszałkowskiej) do Ptak Expo w Nadarzynie.

Zgłoszenie udziału w Forum Gospodarczym prosimy przesłać na adres e-mail: sekretariat@wig.waw.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *