Zapraszamy do POP-u na Placu Wilsona

POP na Placu Wilsona
POP na Placu Wilsona
Fot. ZTM

W poniedziałek, 24 maja otwarto po remoncie Punkt Obsługi Pasażerów na stacji metra Plac Wilsona. Od tego dnia czynny będzie również punkt przy stacji metra Świętokrzyska.

Pasażerowie wracają do Warszawskiego Transportu Publicznego i otwieramy kolejne Punkty Obsługi Pasażerów. Od poniedziałku 24 maja będą czynne POP-y przy stacji metra Świętokrzyska linii M1 oraz przy stacji Plac Wilsona. Ten drugi przywita klientów zapachem nowości – lockdown wykorzystaliśmy na jego remont.

Do POP-u prowadzą szerokie przeszklone drzwi, przez które swobodnie dostaną się do środka osoby z niepełnosprawnością ruchową. Nad wejściem jest czerwony szyld z charakterystyczną literą „t” w kole, symbolizującą Warszawski Transport Publiczny. Podczas remontu duży nacisk położono na usprawnienie kontaktu z pasażerami. Zmodernizowano interkomy, a z myślą o osobach słabosłyszących zainstalowano pętlę induktofoniczną. W środku dominują trzy kolory – szary na nowej posadzce, biały na ścianach oraz czerwone wykończenia na szybach oddzielających stanowiska kasjerskie od sali obsługi pasażerów. Punkt wyposażono także w nowe meble, gablotę na materiały informacyjno-promocyjne oraz stojak na ulotki. Zmodernizowano także systemy: włamania i napadu, telewizji przemysłowej, elektryczny, wentylacyjny i oświetleniowy.

Punkt przy Placu Wilsona będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00, a do punktu przy stacji metra Świętokrzyska (na linii M1) można przyjść od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 – 16:00.

źródło: ZTM


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *