Z Czech nad polskie morze. Przygotuj się z nami

TMR International

TMR International

TMR International z siedzibą w Pradze oraz Warszawie jest międzynarodową agencją marketingową, która specjalizuje się w promocji hoteli, kierunków, regionów, wyjazdów od ponad 20 lat w Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.

Obecna sytuacja związana z epidemią koronawirusa sprawiła, iż szczególną uwagę, należałoby zwrócić na kraje sąsiadujące z Polską, ponieważ pierwsze zniesienia ograniczeń podróży międzynarodowych będą związane z ruchem samochodowym.  „Ten, kto jest przygotowany, nie będzie zaskoczony” i w duchu tego powiedzenia chcielibyśmy pomóc w promowaniu polskich hoteli, resortów, aparatamentów w Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.

Nasza oferta zapewnia pełną promocję marketingowo-PRową, obsługę i komunikację z branżą turystyczną, a także konsumentami i prasą. W Czechach jesteśmy właścicielem czołowych czeskich magazynów TTG Czech oraz Travel Digest, w których umieszczamy artykuły, reklamy, oferty naszych partnerów. W naszym portfolio posiadamy również profesjonalnych Blogerów oraz Influancerów.

Wiemy, że dla naszych stałych klientów z Czech, Słowacji oraz Węgier, dla których najbliższe miesiące, ale również i najbliższe lata, kluczowe będą wakacje/urlopy w bezpiecznych i bliskich kierunkach, dlatego też pierwszym wyborem będą polskie nadmorskie hotele.

Zapraszamy do współpracy.

Zgłoszenie zainteresowania współpracą z TTG Czech


BBA Transport System

Zima w Dolinie Słońca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *