XXIV Ogólnopolski Przegląd Książki Krajoznawczej i Turystycznej

Zapraszamy do udziału w tegorocznej XXIV edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Międzynarodowe Targi Poznańskie i Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, objętego patronatami honorowymi Ministerstwa Sportu i Turystyki,  Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek i medialnymi TTG Central Europe, Poznaj Swój Kraj, a wykonawczo realizowanego przez Centralną Bibliotekę PTTK w Warszawie. Warszawa-Poznań 15-17 października 2015

Laureatom pierwszych miejsc z 2014 roku w poszczególnych kategoriach konkursu organizatorzy zapewniają bezpłatne miejsce na stoisku Przeglądu w Strefie Zwycięzców 2014 w trakcie Tour Salonu 2015.

 

Książki zgłaszane do udziału w Przeglądzie prosimy przysyłać na adres Centralnej Biblioteki PTTK w Warszawie do dnia 4 września 2015, gdzie będzie miało miejsce posiedzenie jury konkursowego. Publikacje zostaną przewiezione do Poznania i eksponowane na stoisku targowym w trakcie Tour Salonu w dniach 15-17 października 2015 r. a ponadto będą promowane na stronie internetowej oraz na funpage FB Przeglądu Książki.

 

Uroczystość wręczenia nagród wyróżnionym wydawcom i autorom, z udziałem zaproszonych gości oraz wszystkich uczestników przeglądu odbędzie się na terenach targowych, a towarzyszyć jej będą między innymi gry targowe dla młodzieży studenckiej oraz spotkania i wystawy tematyczne. Wydarzenia te będą przedmiotem promocji Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego i Międzynarodowych Targów Poznańskich w materiałach promocyjnych i na stronach internetowych.

 

Prosimy również o przesyłanie wraz z publikacjami zgłaszanymi do udziału w Przeglądzie – ulotek i katalogów reklamowych Państwa Wydawnictw, które będziemy rozpowszechniać w trakcie Tour Salonu.

 

Informacje o przebiegu prac realizacyjnych Przeglądu, szczegółowy regulamin, kartę zgłoszenia oraz zdjęcia z organizowanych przedsięwzięć znajdą Państwo na stronach internetowych.

 

Przeglądu Książki www.przegladksiazki.pl, www.facebook.com/Przeglad.Ksiazki, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego www.pttk.pl .

 

 
Silk Road Poland