XII Charytatywna Gala Karnawałowa Przyjaciół Fundacji „Pro Seniore”

XII Charytatywna Gala Karnawałowa Przyjaciół Fundacji „Pro Seniore”

XII Charytatywna Gala Karnawałowa Przyjaciół Fundacji „Pro Seniore” odbędzie się 23 lutego 2019 roku w Hotelu Marriott w Warszawie.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Pro Seniore” założona przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie, w celu niesienia pomocy chorym, niepełnosprawnym i potrzebującym seniorom.

Podczas Gali tradycyjnie odbędą się, licytacje przedmiotów ofiarowanych przez naszych sponsorów i darczyńców oraz loteria fantowa. Dochód oraz wszelkie środki uzyskane podczas licytacji i loterii przeznaczone zostaną na działalność statutową Fundacji „Pro Seniore”.

W trakcie gali zagra zespół Boogie Band, który podczas swoich występów łączy pokolenia i wykonuje ponadczasowe przeboje inspirowane muzyką lat 50., 60., 70. i 80., a swoje występy uzupełnia najnowszymi przebojami z list przebojów. Całą imprezę poprowadzi duet prowadzących współtworzących program Pytanie na Śniadanie: Dominika Matuszak i Rafał Tylicki.

Wzorem lat ubiegłych w trakcie bankietu wręczona zostanie statuetka BENEVOLENTI („Łaskawcy Życzliwemu”) będąca wyrazem uznania dla osób zasłużonych dla Fundacji, które w swej działalności zawodowej oraz prezentowanej postawie życiowej nie zapominają o osobach potrzebujących opieki i wsparcia.

XII Charytatywna Gala Karnawałowa Przyjaciół Fundacji „Pro Seniore”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *