Witamy w Klubie: a&o hostels nagradza członków specjalnymi korzyściami

Zostań członkiem za 30 euro rocznie i korzystaj z licznych korzyści: Klub a&o jest obecnie otwarty wyłącznie dla osób podróżujących indywidualnie, Fot. a&o Hostels

Sieć niskobudżetowych hosteli z siedzibą w Berlinie uruchomiła Klub a&o wyłącznie dla indywidualnych podróżnych – za roczną opłatę 30 euro członkowie mogą korzystać ze zniżek i specjalnych usług.

Więcej informacji również pod adresem https://www.aohostels.com/pl/club/.

– Mamy wielu stałych gości – chcemy nagradzać ich lojalność w Klubie a&o i oczywiście przekonywać nowych gości, aby do nas przyjeżdżali – wyjaśnia dyrektor marketingu Phillip Winter.

Główne korzyści:

  • 5% zniżki na każdą rezerwację
  • Późne wymeldowanie (w zależności od dostępności)
  • Wcześniejsze zakwaterowanie (w zależności od dostępności)
  • Śniadanie w obniżonej cenie
  • Możliwość wcześniejszej rezerwacji specjalnych terminów i ofert

Członkowie klubu mogą uzyskać dostęp do swojego osobistego profilu za pomocą loginu gościa. Przygotowywane jest także logowanie za pomocą aplikacji. Planowane są również inne usługi dodatkowe.

a&o: 24 hostele w Niemczech, 40 obiektów w 9 krajach

W Niemczech a&o reprezentowane jest przez 24 obiekty w 14 miastach: Akwizgranie, Berlinie, Bremie, Dortmundzie, Dreźnie, Düsseldorfie, Frankfurcie, Hamburgu, Kolonii, Lipsku, Monachium, Norymberdze, Stuttgarcie i Weimarze.

Łącznie sieć a&o oferuje 40 hosteli w dziewięciu krajach, co czyni z niej wiodącą markę hostelową w Europie. Grupa docelowa a&o jest zróżnicowana: należą do niej osoby podróżujące w pojedynkę, rodziny, grupy szkolne i kluby, seniorzy oraz osoby podróżujące  służbowo.

Do 2025 roku firma zamierza być pierwszą europejską siecią hosteli, która będzie miała zero emisji netto CO2 – zmniejszając w ten sposób do minimum swój własny ślad ekologiczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *