Wiosenna sesja narciarska w Val di Fiemme – Trentino (27 marca-4 kwietnia 2020)

Sesja narciarska do Pampeago

Zapraszamy na wiosenną sesję narciarską na stokach w Val di Fiemme i Obereggen.

W programie podwieczorkowe debaty (nie tylko wieczorem), powszechnie znany i lubiany oraz zawsze gotowy do wspólnej zabawy DJ Giuliano, a na najzręczniejsze zjazdy i do tańca zaprasza Krzysztof Przepiórka.

Wyprawa narciarska zaplanowana jest w terminie:

  • 27.03.2020-4.04.2020 – dojazd autokarem
  • 28.03.2020-4.04.2020 – dojazd własny

Jesteśmy w Val di Fiemme, ponownie wracamy do Pampeago!

Organizatorami wyjazdu jest Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych w skład których wchodzą: Warszawska Izba Gospodarcza, Polish-American Chamber of Commerce of Florida and the Americas, Krajowa Izba Targowa, Stowarzyszenie Polskich Mediów, Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Kupców i Przedsiębiorców, Mazowieckie Forum Izb Gospodarczych, Międzynarodowa Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, Federacja Stowarzyszeń, Fundacja Izb Gospodarczych oraz Redakcja TTG Wiadomości Gospodarcze.

VAL DI FIEMME – TRENTINO

Słynna dolina Val di Fiemme – to jeden z najbardziej znanych i cenionych Włoskich ośrodków narciarskich otoczonych charakterystycznymi dla tego rejonu postrzępionymi szczytami Dolomitów. W skład Val di Fiemme wchodzi 5 ośrodków narciarskich: Alpe Cermis, Bellamonte – Alpe Lusia, Passo Lavaze, Passo Role i największe Ski Center Latemar, posiadających łącznie ponad 140 km doskonale przygotowanych tras narciarskich.

NOCLEG: Sport Hotel Pampeago ***

Sport Hotel Pampeago jest hotelem gόrskim położonym na wysokości 1750 metrόw n.p.m. w samym sercu Alpe di Pampeago u stόp łańcucha gόrskiego Latemar. Jest to renomowane centrum turystyczne Dolomitόw zarówno latem jak i zimą.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja serwuje zarówno dania kuchni włoskiej jak i typowe dania dla regionu Trydentu, a także dania kuchni międzynarodowej. Bogaty bufet na śniadanie, sery, wędliny, ciasta „domowe” z naszej cukierni, rogaliki, jogurt, płatki śniadaniowe, jajecznica, owoce, soki, kawa itd.

Na obiadokolację do wyboru z kilku propozycji pierwsze i drugie danie, bardzo bogaty bufet sałatek i dodatków (warzywa świeże i z grilla, sery i rożnego rodzaju przekąski). W porze obiadowej można skorzystać z restauracji self service w naszym hotelu, dostępne ceny na każdą kieszeń, dania zawsze świeże i zdrowe.

Osoby zainteresowany prosimy o akredytację on-line:
http://coccinella.szef.co/formularze/valdifiemme-wiosna-2020

 

Zobacz także:

VAL DI FIEMME – TRENTINO: Położenie i warunki narciarskie

NOCLEG: Sport Hotel Pampeago ***

Poprzednie sesje narciarskie – fotorelacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *