Warsaw Moto Show 2015

Już wkrótce, od 20 do 22 listopada 2015 roku odbędą się Targi Warsaw Moto Show w Warsaw Expo w Nadarzynie – w największym ośrodku wystawienniczym w Polsce. W jednym miejscu, spotkają się dealerzy światowych marek samochodów. Warsaw Moto Show łączy ze sobą wystawę najnowszych modeli samochodów oferowanych w Polsce ze sprzedażą bezpośrednią w trakcie trwania targów.

 

 

Wystawa Oldtimer

Wystawa Old timer to prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników motoryzacji klasycznej, kolekcjonerów, ale także rodzin z dziećmi. Podczas wystawy będzie można zobaczyć auta od 1897 roku poprzez czasy PRL aż do jeszcze nie dawno często widzianych na polskich drogach young timerów. Wśród eksponatów znajdą się samochody sportowe z Rajdu Monte Carlo Historycznego.

 

Strefa Motor Sport

Przekrój przez wszystkie dyscypliny sportu samochodowego. W tej strefie spotkacie utytułowanych zawodników Mistrzostw Polski PZM z rajdów, rajdów terenowych, wyścigów i rallycrossu. Nie zabraknie także przedstawicieli cyklu rozgrywek Drift Masters GP oraz Polskiej Federacji Driftu. Ponadto na imprezie będą obecne polskie teamy samochodowe, motocyklowe i kartingowe startujące w zawodach na całym świecie.

 

Strefa aktywna – pokazy

Przez dwa dni na terenie Warsaw Expo będzie można oglądać pokazy jazdy rajdowej, wyścigowej i driftu. W strefie aktywnej znajdzie się również tor off-road, wyścigi modeli RC, oraz pokazy kaskaderskie i Monster Truck. Najodważniejsi będą mieli okazję wziąć udział w pokazach, zajmując miejsca obok kierowcy.

 

Warsaw Expo to najnowsze i największe w regionie, Międzynarodowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe. Posiada aż 330 000 m2 zewnętrznej powierzchni, 143 000 m2 wewnętrznej powierzchni wystawienniczej, oraz około 12 tys. miejsc parkingowych. Położone jest w niewielkiej odległości od międzynarodowego lotniska Chopina oraz zbiegu najważniejszych dróg krajowych i autostrad (S7, S8, A2), dzięki temu dojazd jest szybki i komfortowy.