UNI-Net Poland Sp. z o.o.

UNI-Net Poland Sp. z o.o.

UNI-Net Poland Sp. z o.o.UNI-Net Poland Sp. z o.o. to krajowy operator dyspozytorskich sieci radiotelefonicznych oraz dostawca dedykowanych rozwiązań informatycznych.

Profesjonalna łączność radiotelefoniczna
Firma UNI-NET na podstawie koncesji przyznanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej od ponad 25 lat świadczy usługi dyspozytorskiej łączności radiotelefonicznej na terenie całej Polski.

Monitorowanie i lokalizacja pojazdów GPS
UNI-NET tworzy dedykowane rozwiązania w zakresie monitorowania i zarządzania flotą pojazdów. Oferowane systemy umożliwiają między innymi: lokalizację obiektu w czasie rzeczywistym, analizę stylu jazdy, kontrolę zużycia paliwa, generowanie kart drogowych, weryfikowanie punktualności.

Zdalna kontrola trzeźwości
UNI-NET opracował moduł zdalnej kontroli trzeźwości kierowcy w oparciu o autorski czujnik Alko Detector, który rejestruje wykrycie stężenia alkoholu w powietrzu w kabinie kierowcy oraz automatycznie alarmuje osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo o wykryciu tego typu zdarzenia.

Projekt „Bezpieczeństwo w drodze do szkoły”
W roku 2015 firma UNI-NET rozpoczęła projekt „Bezpieczeństwo w drodze do szkoły” mający na celu zwiększenie bezpieczeństwa przewożonych dzieci poprzez monitoring stylu jazdy kierowców, zdalną kontrolę trzeźwości oraz udostępnienie rodzicom dedykowanego portalu. Akcja została objęta patronatami honorowymi Marszałków Województw.

Tworzenie aplikacji biznesowych
UNI-NET specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu dedykowanych aplikacji na urządzenia mobilne oraz aplikacji desktopowych i webowych.

Dedykowane rozwiązania IT
UNI-NET świadczy kompleksowe usługi integracyjne od konsultacji i audytu z obszaru integracji systemów IT po modelowanie, projektowanie, dostawę sprzętu i oprogramowania oraz konfiguracje i wdrożenie.
Pomiary pola elektromagnetycznego

W ramach otrzymanej akredytacji Polskiego Centrum Akredytacji UNI-NET świadczy usługi z zakresu: badania natężenia pola elektromagnetycznego w środowisku pracy i środowisku ogólnym oraz zgłaszania wyżej wymienionych wyników pomiarów do odpowiedzialnych Jednostek Samorządowych.

UNI-Net Poland Sp. z o.o.
ul. Bruzdowa 94 A
02-991 Warszawa
tel.: +48 22 205 0851
fax: +48 22 378 1170
mail: biuro@uni.net.pl
www.uni.net.pl


Silk Road Poland