UIA zwiększają liczbę rejsów z Kijowa do Pekinu

Ukraińskie Linie Lotnicze zwiększą w rozkładzie letnim 2016 liczbę rejsów Kijów-Pekin do 6 tygodniowo. Trasa Kijów-Pekin jest obsługiwana przez samolot Boeing 767 z fotelami w klasie biznes, Premium Economy i ekonomicznej.

 

W sezonie letnim 2016 UIA nie tylko zwiększy liczbę połączeń na trasie Kijów-Pekin, ale zmieni rozkład lotów tak, aby pasażerowie przesiadając się na lotnisku Kijów Boryspol mogli już po 2-3 godzinach lotu dotrzeć do większości punktów na zachodzie Europy znajdujących się na siatce połączeń UIA. UIA oferują także połączenia z Kijowa do USA.

 

Cena biletu w klasie ekonomicznej w jedną stronę na trasie Warszawa – Pekin już od 1805.63 PLN (wszystkie podatki i opłaty w cenie biletu).

 

Bilety na rejsy UIA można rezerwować na stronie UIA www.flyuia.com, poprzez call center +380445815050, w wybranych biurach podróży oraz w warszawskim biurze Ukraine International Airlines: UkraineAirlines.Poland@aviareps.com.

 

Przypominamy, że oferta została rozszerzona o sprzedaż Business Lounge Pass (w tym do Business Lounge w Kijowie), ubezpieczeń podróży, biletów kolejowych, wynajem aut oraz rezerwacji hoteli. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie https://aviacollect.opengates.de/pl/

 Silk Road Poland