Tylko do jutra można zgłaszać kandydatów do ”Listy ORGANIC LIFE TOP 50”

Plebiscyt ekologiczny "Lista ORGANIC LIFE TOP 50"
Biznes Bez Granic

Plebiscyt ekologiczny "Lista ORGANIC LIFE TOP 50"

Serwis informacyjny Hipoalergiczni.pl, jego wydawca – agencja GELTZ MEDIA i Stowarzyszenie Rolnictwa Ekologicznego im. M. Górnego chcąc wyróżnić sylwetki osób, które działają na rzecz zdrowia i zrównoważonego rozwoju, organizują ogólnopolski plebiscyt ekologiczny „Lista ORGANIC LIFE TOP 50”.

Więcej na https://organic-life.tips/pl/formularz-top-50/

Warszawska Izba Gospodarcza jako podmiot aktywnie angażujący się w postawy proekologiczne, objęła plebiscyt swoim patronatem. W ramach kampanii Odpowiedzialny Biznes. Bezpieczna planeta, zapraszamy wszystkich nominowanych do podzielenia się swoją eko-historią z członkami, sympatykami i partnerami WIG.

Na łamach portalu wig.waw.pl i we wszystkich serwisach Izby będziemy prezentowali rozmowy z odpowiedzialnymi przedsiębiorcami, którzy prowadzą firmę w oparciu o szacunek dla środowiska i naszej planety.

Głównym celem Warszawskiej Izby Gospodarczej jest wspieranie polskich przedsiębiorców w działaniach o różnorodnym charakterze, także tych związanych z ochroną środowiska naturalnego. Zachowania proekologiczne po prostu się firmom opłacają – nie tylko finansowo, ponieważ wymiana oświetlenia na energooszczędne czy termomodernizacja siedziby przedsiębiorstwa to konkretne korzyści materialne. Działania chroniące klimat przyczyniają się również do wzmocnienia pozytywnego wizerunku w świadomości klientów firmy, jej pracowników, jak i inwestorów. Ostatecznie korzysta firma i całe społeczeństwo, które ma szansę żyć w bardziej przyjaznym środowisku.


BBA Transport System

Komentarze do “Tylko do jutra można zgłaszać kandydatów do ”Listy ORGANIC LIFE TOP 50””

  1. Super promocja!! Niech tylko się ukazuje jak najwięcej takich inicjatyw, jak plebiscyt! Może wreszcie poznamy tych najlepszych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *