Targi w Krakowie

Targi w Krakowie

Targi w KrakowieTargi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Firma jest właścicielem i operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Targi w Krakowie organizują najważniejsze branżowe imprezy targowe (m.in.: Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii Horeca, Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie czy duży cykl imprez przemysłowych).

Firma zarządza EXPO Kraków, największym w Polsce Południowej obiektem zaprojektowanym z myślą o organizacji targów, kongresów oraz różnego rodzaju imprez. Imprezy organizowane przez firmę odbywają się jednak w całej Polsce.

Firma jest członkiem Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI (The Global Association of the Exhibition Industry), zrzeszającego wiodących organizatorów targów i właścicieli terenów targowych. Targi w Krakowie są także znane i cenione jako organizator międzynarodowych kongresów i konferencji, a najwyższy poziom tych wydarzeń gwarantuje członkostwo w ICCA – Międzynarodowym Stowarzyszeniu Konferencji i Kongresów.

Więcej informacji: www.targi.krakow.pl oraz www.expokrakow.com


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *