Targi HOME & GARDEN w Kielcach

Home-and-Garden-2016

W pięknym, nowoczesnym obiekcie Targów Kieleckich (będącym jednocześnie centrum kongresowym) zobaczyć będzie można wszystko, co jest związane z budownictwem, wystrojem i aranżacją wnętrz, a także ogrodem. Tragi powinny zainteresować przede wszystkim właścicieli hurtowni składów budowlanych oraz sklepów.

Bardziej szczegółowo opisując zakres branżowy targów, wyliczyć należy: akcesoria kuchenne, sprzęt ADG i RTV, szkło, porcelanę, tekstylia domowe, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, dodatki dekoracyjne, wykończenia podłóg, armaturę łazienkową, systemy grzewcze klimatyzację, wykończenia ścian i sufitów oraz dekoracje świąteczne i okolicznościowe.

Wszystko to coraz częściej, jeśli już nie najczęściej pochodzi z Chin i dlatego targi zostały zorganizowane we współpracy z partnerami z tego kraju. Targi mają być dla wystawców nie tylko okazją do zaprezentowania ich oferty, ale przede wszystkim nawiązania współpracy, a także wymiany doświadczeń. Z tego też powodu towarzyszyć im będzie konferencja i warsztaty związane z jej tematyką.

Warto dodać, że równolegle odbywać się będą XXIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz XXIII Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY.

Więcej o targach na: www.homeandgarden.targikielce.pl.