Targi China Homelife Poland, 29 listopada – 1 grudnia 2023

Targi China Homelife Poland

Targi China Homelife Poland

China Homelife to największe targi chińskich producentów w Europie. 

W dniach 29 listopada – 1 grudnia 2023 w Ptak Warsaw Expo swoje produkty zaprezentuje ponad 500 wystawców z takich sektorów jak: elektronika użytkowa, tekstylia, wyroby włókiennicze i skórzane, sprzęt AGD, oświetlenie, dom i ogród oraz hobby.

Wraz z targami z China Homelife odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy tego sektora zaprezentują produkty z takich branż jak: elektryczność i nowa energia, maszyny, narzędzia, tekstylia i odzież robocza i ochronna.

ZAREJESTRUJ SIĘ
https://chinahomelife.szef.co/formularze/chl2023

Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami.

Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści. Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne.

Targi prowadzone są w formie hybrydowej. Na ponad 500 stoiskach zorganizowane zostaną spotkania online z chińskimi przedstawicielami firm.


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *