Szymańczyk Roman Deresz Kancelaria Adwokacka Sp. P.

SRDK Szymańczyk Roman Deresz Kancelaria Adwokacka Sp. P.

SRDK Szymańczyk Roman Deresz Kancelaria Adwokacka Sp. P.Warszawska kancelaria SRDK to kompleksowe usługi prawne dla podmiotów gospodarczych, obejmujące szeroko rozumiane prawo gospodarcze i administracyjne, w tym prawo nieruchomości, prawo korporacyjne, zamówienia publiczne i prawo budowlane.

Prowadzący obsługę korporacyjną adwokaci Departamentu Transakcyjnego i Obsługi Gospodarczej zajmują się bieżącym doradztwem, analizą oraz przygotowaniem umów zawieranych w obrocie gospodarczym. Specjalizujemy się w transakcjach dotyczących nieruchomości, M&A i procesach duediligence. Realizujemy również optymalizację prawną i podatkową transakcji.

Nasi adwokaci reprezentują Klientów również w postępowaniach z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Ponadto Departament Procesowy i Spraw Indywidualnych kancelarii SRDK prowadzi wszelkiego rodzaju sprawy, w których stroną są osoby prywatne. Zajmujemy się sprawami karnymi, cywilnymi i rodzinnymi, a także doradzamy w sprawach, w których kwestie majątku prywatnego łączą się z majątkiem firmy. Świadczymy pełną pomoc prawną również w zakresie ochrony dóbr osobistych. Zapewniamy kompleksową obsługę w obszarze prawa cywilnego.

 

Szymańczyk Roman Deresz Kancelaria Adwokacka Sp. P.
tel. +48 22 637 50 36
www.srdk.pl
linkedin: https://www.linkedin.com/company/22329216/admin/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *