Suwalskie Targi Budowlane już w najbliższy weekend

VII Międzynarodowe Targi Budowlane DOM I WNĘTRZE Suwałki 2018

VII Międzynarodowe Targi Budowlane DOM I WNĘTRZE Suwałki 2018Liczne grono wystawców z całego kraju i z zagranicy, rabaty do 40% i konkursy z cennymi nagrodami. Nowe mieszkania z rabatami, atrakcyjne promocje na nowe auta w strefie MOTO EXPO. Każdy znajdzie okazję dla siebie. Największa impreza wystawiennicza w regionie odbędzie się w Suwałkach już w przyszły weekend 19 i 20 maja. Na spóźnialskich czekają ostatnie wolne stoiska.

Szeroka formuła Targów Budowlanych DOM I WNĘTRZE SUWAŁKI 2018 pozwoliła na zgromadzenie w jednym miejscu licznych przedstawicieli szeroko pojętej branży budowlanej. Każdy kto planuje zakup lub remont mieszkania czy domu znajdzie tu coś dla siebie. W wydarzeniu weźmie udział prawie setka wystawców nie tylko z regionu, ale też z całego kraju i z zagranicy. Podczas Targów będziemy mieli okazję na poznanie technologii oraz skorzystanie z ofert towarów lub usług, które nie są na co dzień dostępne na naszym lokalnym rynku. Wiele z nich to nowoczesne technologie ekologiczne, które w perspektywie czasu pozwalają osiągać wymierne oszczędności.

VII Międzynarodowe Targi Budowlane DOM I WNĘTRZE Suwałki 2018

Targi to okazja do zapoznania się z ofertą branży, ale też skorzystania ze specjalnych promocji, które liczni wystawcy przygotowali specjalnie na Targi. Rabaty targowe sięgną nawet 40%. Nowe mieszkania kupić będzie można taniej i zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy zł. Wiele atrakcyjnych promocji czeka też na nabywców nowych aut w strefie MOTO EXPO. A wśród wystawianych aut będzie kilka prawdziwych perełek!

Odwiedzający Targi będą mogli zapoznać się z też z licznymi ofertami działek, siedlisk wiejskich oraz domów i mieszkań z rynku wtórnego. Używane mieszkanie w Suwałkach będzie można nabyć już w cenie 2100 zł/m?, a za około 250.000 będzie można stać się właścicielem nowego domu w Suwałkach czy atrakcyjnego siedliska nad jeziorem. Prezentowane też będą propozycje terenów inwestycyjnych czy oferty sprzedaży lub najmu lokali użytkowych.

Osoby, które chciałaby korzystnie i szybko sprzedać swoje mieszkanie, dom lub działkę też mają okazję zaprezentować bezpłatnie swoje nieruchomości podczas Targów. Do piątku (a także podczas Targów) można zgłaszać swoje oferty do Internetowego Biura Nieruchomości, które spełnia rolę operatora ofert z rynku wtórnego podczas Targów. Wystarczy zadzwonić pod numer 607 545 877 aby uzyskać pomoc w przygotowaniu oferty, wycenie nieruchomości oraz zapewnić prezentację oferty tysiącom osób odwiedzających Targi.

VII Międzynarodowe Targi Budowlane DOM I WNĘTRZE Suwałki 2018

Nie można nie wspomnieć o innym projekcie towarzyszącym suwalskim Targom Budowlanym – AKADEMII DOBRYCH WNĘTRZ. Podczas tegorocznej edycji, już po raz kolejny, stworzona zostanie specjalna strefa wystawiennicza, w której skupione zostaną firmy zajmujące się projektowaniem funkcjonalnych domów i mieszkań, projektanci i dekoratorzy wnętrz, firmy oferujące artystyczną aranżację wnętrz, dystrybutorzy unikatowych mebli i innych artykułów niezbędnych do wykończenia mieszkania czy domu. Na 300 m? specjalnie zaaranżowanej przestrzeni każdy miłośnik dobrego projektowania i ładnych wnętrz z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Po raz kolejny Targom Budowlanym będzie również towarzyszyć Strefa MOTO EXPO. Na dziedzińcu SOK pojawią się najnowsze modele samochodów osobowych i dostawczych oraz innych pojazdów mechanicznych. Zwiedzający będą mieli okazję zasiąść za kierownicą, umówić się na jazdę próbną, a następnie nabyć nowe auto korzystając z przygotowanych przez dealerów promocji.

Duże zainteresowanie poprzednimi edycjami Targów, przez które przewinęło się już prawie 500 wystawców oraz dziesiątki tysięcy gości z wielu krajów, skłoniło organizatorów do dalszego wzbogacania formuły imprezy. Przede wszystkim tegoroczne Targi będą imprezą dwudniową. Dodatkowo Targom będzie towarzyszyć konferencja poświęcona branży budowlanej zatytułowana „Innowacje w budownictwie” . Konferencja ta będzie zorganizowana pod patronatem i we współpracy z Parkiem Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach.

VII Międzynarodowe Targi Budowlane DOM I WNĘTRZE Suwałki 2018

Tradycją Targów stały się już wyjątkowo atrakcyjne konkursy dla zwiedzających. To oni, wraz z kapitułą konkursową wybiorą najlepiej przygotowane targowe stoisko. Wśród głosujących co godzinę losowane będą cenne nagrody ufundowane przez organizatorów (sprzęt RTV i AGD, sprzęt fotograficzny i komputerowy). Wybrana zostanie też najlepsza inwestycja mieszkaniowa Targów, która otrzyma statuetkę ZŁOTE SCHODY 2018.

Na drobne lokalne firmy, które po raz pierwszy chciałyby się zaprezentować na Targach szerszej grupie potencjalnych klientów, czeka jeszcze kilka, specjalnie dla nich przygotowanych małych stoisk w cenie 500 zł.

Również dla większych wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w Targach, pozostało jeszcze kilka standardowych stoisk w atrakcyjnych cenach.

Kontakt dla wystawców: tel: +48 603 97 37 26, mail: targi@suwalki.info

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na oficjalnej stronie Targów: www.targibudowlane2018.suwalki.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *