Sukces projektu Biznes Bez Granic – dołącz do nas!

Biznes Bez Granic
Biznes Bez Granic

Biznes Bez Granic

Trwa cykl międzynarodowych spotkań online  Biznes Bez Granic (BBG), organizowanych przez Warszawską Izbę Gospodarczą. BBG daje możliwość indywidualnych, darmowych spotkań z producentami najwyższej jakości produktów z całego świata.

Jeszcze nigdy spotkania biznesowe w najdalszych zakątkach świata nie były takie proste! Pierwsze z cyklu, indywidualne spotkania biznesowe online odbywają się od początku sierpnia, z rekomendowanymi producentami z Chin. W ofercie ponad 20 branż, asortyment oraz ilość produktów – nieograniczona.

Zapewniamy wsparcie techniczne i obecność tłumacza.

Zgłoszenia odbywają się on-line – wystarczy wypełnić formularz>>

Dotychczas odbyło się ponad 80 rozmów handlowych przedsiębiorców z Polski oraz Europy Centralnej i Wschodniej z chińskimi producentami. Rozmówcy nawiązali wiele ciekawych kontaktów, które w najbliższej przyszłości zaowocują efektywną współpracą i kontraktami. Szczególne zainteresowanie wzbudziła inteligentna elektronika, gadżety, telefony, zegarki.

Wśród importerów z Rosji największym zainteresowaniem cieszą się tekstylia. Z kolei Czesi i Litwini poszukują drobnej elektroniki użytkowej. Polscy przedsiębiorcy interesują się przede wszystkim wyposażeniem domu, maszynami oraz artykułami dekoracyjnymi.

Spotkania trwają i są zaplanowane codziennie do końca września, z możliwością przedłużenia na kolejne tygodnie. Jednak już dziś projekt Biznes Bez Granic można uznać za wielki sukces. Wkrótce zapowiedź kolejnych spotkań B2B z producentami ze Sri Lanki, Włoch, Czech i Niemiec.

Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o zgłoszenia on-line>> 


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *