Startują studia podyplomowe „Biznes chiński. Jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku” organizowane przez CSPA i Akademię Leona Koźmińskiego

Studenci

StudenciZ ogromną radością pragniemy poinformować, że Akademia Leona Koźmińskiego została oficjalnym partnerem Centrum Studiów Polska – Azja. Współpraca z najlepszą polską uczelnią biznesową to dla nas wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy nad kreowaniem debaty publicznej w Polsce.

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe „Biznes chiński- jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku”, który w roku akademickim 2017/2018 będzie prowadzony w Akademii Leona Koźmińskiego.

„Biznes chiński” to unikalny i ekskluzywny kurs przygotowujący do prowadzenia biznesu w Chinach i z Chińczykami, w każdych okolicznościach i pod każdą szerokością geograficzną.

Zalety kursu to:

Po pierwsze, kompletność (komplementarność)

W ramach 180 godzin kursu znajdą się zarówno zajęcia odnoszące się do zmieniającej się pozycji Chin w systemie globalnym i światowej gospodarce, portretu chińskiej klasy średniej, chińskiego prawa, sztuki czy filozofii, ale także szereg zajęć praktycznych takich jak wysyłka i kontrola towaru, dobór partnera, chińska kultura biznesowa, negocjacje i komunikacja, a nawet zajęcia uzupełniające, dotyczące tego jak wygląda relokacja i życie obcokrajowca w Chinach czy też planowanie delegacji, podróży biznesowych (i nie tylko). Uzupełnieniem kursu będzie krótki program pozwalający opanować podstawy języka chińskiego.

Po drugie, praktyczność

Zajęcia te pozwolą uzyskać odpowiedzi na pytania w jaki sposób pozyskać do współpracy partnera chińskiego, w jaki sposób skutecznie się z nim komunikować, jak dać dobrą usługę, czy wyegzekwować rzetelne wykonanie własnego zlecenia, w jaki sposób pracować w firmie chińskiej (czy azjatyckiej).

Oprócz kwestii czysto praktycznych, pozwolą one także lepiej zrozumieć czym są Chiny, cywilizacja chińska, jaka jest chińska percepcja świata.

Po trzecie, wiedza poparta osobistym doświadczeniem i autentyczność

Ponieważ kurs jest elitarny i ekskluzywny, dobierając zespół wykładowców nie kierowaliśmy się przypadkiem. Stworzyliśmy swoisty dream team osób które w Chinach czy też w relacjach z partnerami chińskimi osiągały imponujące sukcesy.

Zajęcia poprowadzą Mistrzowie w swoich dziedzinach, b.wicepremierzy, ministrowie, szefowie i członkowie zarządów firm, profesorowie o globalnym dorobku, dyrektorzy banków, byli ambasadorowie, dyrektorzy działów promocji i menadżerowie. Jednym słowem ludzie, którzy omawiane zagadnienia nie tylko znają z praktyki, ale, którzy legitymują się znaczącymi sukcesami i potrafili zrobić użytek z wiedzy, którą chętnie podzielą się z uczestnikami.

Po czwarte, ekskluzywność i nowe możliwości

Oprócz kontaktu z wybitnymi w swoich dziedzinach wykładowcami, uczestnictwo w ekskluzywnym kursie, daję możliwość nawiązania nowych kontaktów, stworzenia nowych projektów, czy wypracowania nowych pomysłów i idei, które mogą przerodzić się we wspólne projekty, już po zakończeniu zajęć.

Kurs nie kończy się wraz z zakończeniem ostatniego wykładu. Jesteśmy pewni, że zdobyta wiedza, kontakty, a także możliwość konfrontacji własnych doświadczeń (ale także planów i wizji) to ogromna wartość dodana i element wyróżniający nasz kurs.

Do kogo adresujemy nasz kurs?

„Biznes chiński- jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku” adresujemy przede wszystkim do tych, którzy w swojej codziennej pracy, stykają się z partnerami chińskimi lub do takiej współpracy się przygotowują. Pozwoli on zwiększyć skuteczność takiej współpracy z partnerem chińskim, niezależnie od dziedziny a więc niezależnie od tego czy jest to współpraca w ramach własnej firmy eksport/import, współpraca samorządowa czy też własny projekt.

Kurs adresujemy również do tych, którzy mają już duże doświadczenie i chcą je skonfrontować z doświadczeniem wykładowców i innych uczestników.

Informacje organizacyjne:

  • Koszt kursu: ok. 8000 PLN/ rok akademicki
  • Początek zajęć: semester jesienny 2017
  • Formuła zajęć: zajęcia odbywają się w weekendy ( sobota i niedziela), co dwa tygodnie.
  • Miejsce: Akademia Leona Koźmińskiego, Jagiellońska 57/59, Warszawa

Wszelkie pytania w sprawie kursu prosimy kierować pod adres: info@polska-azja.pl

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące kursu (w tym program, szczegóły dotyczące zapisów) znajdują Państwo tutaj.

Zapraszamy na unikalne, kompletne, ekskluzywne studia, jakich do tej pory nie było na rynku!


BBA Transport System