Specjalna oferta dla strażaków

Zapraszamy na targi i kongres gospodarczy

Druhny i Druhowie!

Sympatyzująca z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi Warszawska Izba Gospodarcza jest organizatorem III Edycji Kongresu Gospodarczego Europy Centralnej i Wschodniej oraz pierwszej edycji targów eksportu Export Expo, które odbędą się podczas targów China Homelife Poland w dniach 29-31 maja 2019 roku, na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy. Fundujemy przyjazd autokarem na te wydarzenia.

Organizatorzy przygotowali specjalną ofertę dla OSP!

Umożliwia ona wszystkim zainteresowanym odwiedzenie targów w zorganizowanych grupach. Organizatorzy pokrywają wszystkie koszty: przejazd autokarem, udział w targach, poczęstunek oraz finansują ciepły posiłek w drodze powrotnej.

Uczestnicy targów jadą i zwiedzają je za darmo!

Ponadto po targach jest możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc w Warszawie lub okolicach. Aby skorzystać z oferty, konieczne jest zorganizowanie się w grupę gwarantującą zajęcie minimum 80% miejsc w autokarze.

Organizator wyjazdu proszony jest o wskazanie firmy przewozowej oraz przesłanie na wskazane poniżej dane kontaktowe proponowanego przewoźnika oraz jego wycenę przejazdu na targi i z powrotem. Po zaakceptowaniu kosztów transportu autokarem, organizator skontaktuje się bezpośrednio z przewoźnikiem, potwierdzi przejazd i koszty.

Warunki płatności przez organizatora za autokar dla grupy zwiedzającej: przelew w dniu przyjazdu autokaru lub do 7 dni po zakończeniu imprezy.

Możliwa jest też zapłata za fakturę gotówką kierowcy lub wskazanej osobie, lecz wtedy organizator musi zostać o tym wcześniej poinformowany, a odbierający płatność powinien posiadać gotowy druk KP.

Organizatorzy targów zapraszają strażaków, przedsiębiorców, pracowników przedsiębiorstw oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Ze względu na charakter targów oraz program wyjazdu, wskazane jest, aby uczestnikami były osoby pełnoletnie.

Udział w targach nie będzie Państwa zobowiązywał do żadnych świadczeń zwrotnych! Jest to forma promocji organizatora i samych targów, a nie ukryta forma sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy!

Osobą odpowiedzialną za kontakt i ustalenie szczegółowych informacji jest Mirosław Gleb – tel. 604 481 234, e-mail: mgleb@wig.waw.pl


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *