Seminarium online pt. „Kolumbia i Peru – możliwości dla polskich przedsiębiorców”

Kolumbia i Peru - możliwości dla polskich przedsiębiorców
Biznes Bez Granic

Kolumbia i Peru - możliwości dla polskich przedsiębiorców

19 stycznia 2021 r.w godz. 15.00 – 17.00 odbędzie się seminarium online pt. „Kolumbia i Peru – możliwości dla polskich przedsiębiorców”.

Organizatorami tego wydarzenia są Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Krajowa Izba Gospodarcza i Polsko – Latynoamerykańska Rada Biznesu. Podczas seminarium zostaną zaprezentowane możliwości obu rynków, szanse i zagrożenia, różnice prawne i taryfowe oraz kulturowe. Prelegentami będą kierownicy ZBH w Bogocie i Limie oraz przedstawiciel Polsko – Latynoamerykańskiej Rady Biznesu. W ramach seminariów przedstawione będą także case studies, gdzie reprezentanci polskich firm podzielą się praktycznymi doświadczeniami osiągnięcia sukcesu w tych Peru i Kolumbii.

Przewidziane są także wystąpienia ambasadorów obu tych państw w Polsce oraz ambasadorów Polski w Peru i Kolumbii. Seminarium będzie prowadzone w języku polskim; jedynie ambasadorowie Peru i Kolumbii wygłoszą krótkie wystąpienia w juęzyku angielskim, bez tłumaczenia.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z Dorotą Lewandowską, tel. 665 770 331, 58 305 23 25, e – mail: d.lewandowska@rigp.pl. Seminarium odbędzie się na platformie Ms Teams.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji.

Link do rejestracji: https://brokereksportowy.pl/oferta/seminaria-oferta/seminaria-planowane/seminarium-w-formie-webinarium-kolumbia-i-peru-mozliwosci-dla-polskich-przedsiebiorcow-19-01-2021-r/

Pełna agenda znajduje sie pod ww. linkiem.


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *