Seminarium „Energetyka, a przyszłość elektrowni – stan aktualny i kierunki rozwoju”

SEP

SEPInformujemy uprzejmie, że w dniu 6 grudnia 2016 r. o godz. 14.00 w siedzibie PGE SA w Warszawie, ul. Mysia 2 (aula konferencyjna) odbędzie się seminarium, zorganizowane przez  Centralne Kolegium Sekcji Energetyki SEP, Kolegium Sekcji Energetyki OW SEP oraz Koła SEP nr 206 przy PGE SA i 229 przy PSE  SA pod hasłem: „Energetyka, a przyszłość elektrowni – stan aktualny i kierunki rozwoju”.

Referentem powyższego tematu będzie przedstawiciel firmy General Electric.

Centralne Kolegium Sekcji Energetyki SEP, Kolegium Sekcji Energetyki OW SEP oraz Zarządy Kół SEP nr 206 i 229 gorąco zapraszają do wzięcia udziału w powyższym seminarium na ważny problem z punktu widzenia rozwoju energetyki. Wstęp na seminarium  wolny. Przewidywany czas trwania seminarium – około 1,5 godziny.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy jednak wszystkich chętnych do wzięcia udziału w seminarium, którzy nie są członkami jednego z Kół SEP nr 206 lub 229 i również nie są członkami ścisłego Kolegium Sekcji Energetyki OW SEP lub Centralnego Kolegium Sekcji Energetyki SEP o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne własnego udziału w seminarium (podając nazwisko i imię oraz nr Koła SEP) do Biura OW SEP – tel.: +48 22 827 38 46 do dnia 3 grudnia  2016 r.

Organizatorzy uprzejmie informują, że dojazd  do siedziby PGE SA jest możliwy do zrealizowania następująco: autobusami i tramwajami do skrzyżowania ulic: Nowy Świat  z Alejami Jerozolimskimi lub do Placu Trzech Krzyży, ewentualnie metrem do stacji „CENTRUM”.