Rozmowa z Pawłem Bednarzem Szefem AidaTm Financial Polska

Alternatywne rozwiązania biznesowe – proszę przedstawić projekt firmy i zakres działalności.

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2007 roku w celu stworzenia całkowicie nowatorskich rozwiązań biznesowych na rynku inwestycji alternatywnych, które w krótkim czasie pozwoliły podwyższyć nam zarobki nawet o kilka tysięcy procent w ciągu roku. W ciągu jednego roku po otwarciu naszej firmy podjęliśmy współpracę z zespołem doradców oraz partnerów biznesowych, którzy mają olbrzymie doświadczenie w zakresie finansowania, franchisingu, inwestycji, nieruchomości, biznesu, prawa. Przy tak szerokim zakresie naszych usług stworzyliśmy szereg projektów, które w 2009 roku zaczęliśmy oferować w Internecie. Są to propozycje biznesowe i rozwiązania inwestycyjne dla osób, które poszukują dynamicznych inwestycji z realnymi zyskami.

Skąd pomysł na stworzenie firmy w takim obszarze?

Pomysł na stworzenie firmy w takim obszarze, powstał na bazie obserwacji i możliwości biznesowych jakie dają inwestycje alternatywne, a przede wszystkim osiągnięciu niezależności finansowej przez genialny system dystrybucji jakim jest branża DS/MLM. Dlatego właśnie stworzyliśmy AidaTm Financial Polska, firmę, która łączy w sobie olbrzymi potencjał sukcesu zawodowego, finansowego, ale również szerzy ogólną ideę edukacji finansowej i myślimy, że przy takich możliwościach jakie teraz są na naszym rynku każdy z nas powinien dzisiaj inwestować, oszczędzać chociażby po to by zabezpieczyć swoją przyszłość w razie utraty zdrowia czy pracy..


Jakie korzyści wynikają dla Klientów z korzystania z AidaTm Financial Polska?

Projekty oferowane przez AidaTm Financial Polska dają nie tylko dobre dochody, ale także mogą zapewnić stabilne i stałe źródło dochodu. Nasze techniki marketingowe okazały się być na tyle skuteczne, że pozwalają każdemu, kto do nas dołączy osiągnąć ponadprzeciętne prowizje i zyski z własnych inwestycji. Naszym celem jest wyróżnianie się na rynku usług i projektów inwestycyjnych poprzez jakość obsługi oraz stałe dostosowywanie naszej oferty do wymagań klientów. Dlatego też każdego dnia zabiegamy o to, aby z naszą firmą pracowali ludzie o odpowiednich kwalifikacjach oraz by wykonywana przez nich praca była odpowiedzią na ich oczekiwania.

Jak ocenia Pan polski rynek alternatywnych rozwiązań inwestycyjnych?

Zdecydowanie rynek inwestycji alternatywnych jest w powijakach. Moim zdaniem spowodowane jest to tym, że brakuje Polakom edukacji finansowej, ale przy dobie dzisiejszej technologii i przekazu informacji to co najlepsze przed nami.


Życzenia dla inwestorów na nowy rok. …

Życzę Państwu by ten rok 2012 obfitował w same sukcesy zawodowe i prywatne oraz by przyniósł Państwu wiele ciekawych rozwiązań biznesowych jak i inwestycyjnych, które przyniosą Państwu orzeźwienie i obfitość w kieszeni i abyście Państwo podczas inwestycji odnaleźli swoją metodę, która zapewni Państwu wewnętrzny spokój i radość z inwestowania.

 

Dziękuję za rozmowę.

Piotr Żołądkowski

 


Silk Road Poland