Rodzinne rajdy rowerowe

Kujawsko-Pomorskie na rowery

Zapraszamy na cykl rodzinnych rajdów dla miłośników dwóch kółek „Kujawsko-Pomorskie na rowery”. Pierwsza w tym roku impreza odbędzie się 22 kwietnia we Włocławku. Trwają zapisy on-line.

Głównym organizatorem rodzinnych rajdów „Kujawsko-Pomorskie na rowery” jest Urząd Marszałkowski. To już trzecia edycja naszej akcji. W ubiegłym roku wzięło w niej udział 2,5 tysiąca rowerzystów.

Do udziału we włocławskim rajdzie zgłosiło się już blisko 400 uczestników. Trasa przejazdu liczy około 30 kilometrów i wiodła będzie malowniczymi drogami Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Start o godzinie 11 z Przystani Jachtowej Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku przy ulicy Płockiej 187. Meta rajdu w tym samym miejscu. Po drodze przewidujemy jeden postój. Biuro zawodów, w którym będzie można odbierać pakiety startowe znajdować się będzie w miejscu startu rajdu i będzie czynne na dwie godziny przed startem, czyli w sobotę 22 kwietnia od godziny 9 do 11. Formularz zapisowy

Jak zawsze każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma bezpłatny pakiet startowy, w skład którego wchodzi numer startowy oraz talon na posiłek regeneracyjny. Na mecie rajdu, jak zawsze na uczestników rajdu czekać będą pamiątkowe medale oraz konkursy z nagrodami w postaci akcesoriów sportowo-turystycznych, nagrodą główną będzie rower. Na najmłodszych uczestników, dla których będzie to pierwszy rajd rowerowy przygotujemy pamiątkowe dyplomy (pamiętajmy przy rejestrowaniu dzieci zaznaczyć, że to ich pierwszy rajd).

Terminy kolejnych rajdów w ramach cyklu Kujawsko-Pomorskie na Rowery 2017:

● 28 maja – Żnin (zapisy już trwają),
● 25 czerwca – Brodnica,
● 26 sierpnia – Świecie,
● 23 września – Toruń.

Szczegóły na stronie www.kujawsko-pomorskienarowery.pl

Kujawsko-Pomorskie na rowery


Silk Road Poland