RENEX GROUP

RENEX GROUP

RENEX GROUPRENEX jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych.

Przez ponad trzydzieści lat firma ewoluowała z dostawcy w grupę kapitałową RENEX GROUP, w skład której wchodzi 6 podmiotów, które wzajemnie uzupełniają swoje kompetencje w przemyśle elektronicznym i branżach pokrewnych.

Dzięki temu RENEX GROUP umacnia swoją pozycję na rynku i rozwija się również poza Polską rozwijając sieć swoich oddziałów zagranicznych. Na tę chwilę firma ma swoje placówki w Serbii, Niemczech, Rumunii i w Chorwacji.

Grupa RENEX kładzie szczególny nacisk na szeroką działalność doradczą i badawczo-rozwojową. W tym celu stworzyła CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE RENEX, gdzie opracowane są najnowocześniejsze rozwiązania i technologie oraz prowadzone są szkolenia z zakresu elektroniki i robotyki.

Mimo ogromnych sukcesów i dynamicznego rozwoju, RENEX pozostaje Firmą Rodzinną, dla której największym zasobem jest jej kompetentny, profesjonalny, budowany przez lata zespół pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą nowego członka Warszawskiej Izby Gospodarczej: www.renex.pl


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *