Rajd Rowerowy szlakiem Nadbużańskich Dworów

Rajd rowerowy Arche
Rajd rowerowy Arche
Rajd rowerowy Arche

Ruszyły zapisy na Rajd Rowerowy szlakiem Nadbużańskich Dworów. Jest to rywalizacja sportowa dla firm, rodzin, grup znajomych oraz osób niepełnosprawnych.

Już 3 lipca w Sercu Podlasia odbędzie się Rajd Rowerowy. Ma on charakter rekreacyjny, biorą w nim udział zarówno zawodowi rowerzyści, amatorzy sportu, rodziny z dziećmi, seniorzy… i każdy jest w nim zwycięzcą! Nagrody są, ale przyznawane w kategoriach nie związanych ze sportem, np. największa rodzina biorąca udział w rajdzie może liczyć na dodatkowe bonusy. Punktem startowym i kończącym rajd jest Zamek Janów Podlaski.

Po drodze uczestnicy mogą odpocząć w nadbużańskich dworach, gdzie czeka poczęstunek przygotowany przez gospodarzy. Zaś po powrocie wszyscy świętują swój sukces na ognisku, uzupełniając spalone kalorie. Co roku wyznaczana jest nowa trasa, ale zawsze wiedzie szlakiem nadbużańskic h dworów, a czasem także przez położone nad Bugiem Galerie Land Art Festiwal. Odcinek do pokonania w wersji turystycznej wynosi od 40 do 60 km.

Rajd rowerowy to doskonała okazja do spędzenia aktywnego i rodzinnego weekendu w pięknej scenerii Podlasia.

ZAPISY NA RAJD ROWIEROWY SZLAKIEM NADBUŻAŃSKICH DWORÓW

Trasa tegorocznego rajdu:

Start – Zamek Janów Podlaski
Dwór Zaścianek – Borsuki
Dwór w Zabużu
Przeprawa promowa – Zabuże
Mielnik – Topolina
Przeprawa Promowa – Zabuże
Meta – Zamek Janów Podlaski

Więcej informacji o Rajdzie znajdziesz tutaj>>

Organizatorem Rajdu są Stowarzyszenie Nadbużańskich Dworów i Pensjonatów, Stowarzyszenie Wspólnota Arche i Zamek Janów Podlaski.


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *