PWP INŻYNIERIA Sp. z o.o.

PWP INŻYNIERIA Sp. z o.o.

PWP INŻYNIERIA Sp. z o.o.PWP INŻYNIERIA Sp. z o.o. (do 15 marca 2019 r. PWP INTROL Sp. z o.o.) powstała 27 grudnia 2016 roku i wchodzi w skład Grupy INTROL S.A.

Głównym celem Spółki jest wypełnienie zapotrzebowania rynku na kompleksowe realizacje kontraktów w branży instalacyjnej.

Połączenie wiedzy i technologii renomowanych, światowych producentów z wieloletnim doświadczeniem kadry inżynierskiej pozwala Spółce pojąć każde wyzwanie.

Realizujemy kontrakty we wszystkich branżach instalacji sanitarnych, ciepła technologicznego, HVAC, instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia oraz instalacji niskoprądowych.

Realizujemy także usługi prefabrykacji i montażu konstrukcji stalowych, urządzeń przemysłowych, oraz instalacji technologicznych wraz z rozruchem.

W ramach współpracy pomiędzy firmami wchodzącymi w skład Grupy nasza kadra została wzmocniona przez szerokie grono specjalistów, co pozwala nam świadczyć także usługi projektowe w szerokim zakresie na najwyższym poziomie.

Od 1 grudnia 2020 r. poprzez zakup zorganizowanej części przedsiębiorstwa PWP Katowice sp. z o.o.  w postaci Działu Serwisu i Montażu (ZCP) Spółka wzbogaciła się o kolejny segment produkujący wysokiej jakości urządzenia dla oczyszczalni ścieków i zapewniający Klientom kompleksową obsługę związaną z mechanicznym oczyszczaniem wody, ścieków oraz obróbką i zagospodarowaniem osadu.

Spółka oferuje też stworzenie indywidualnych projektów technicznych we współpracy z biurem projektów, oraz obsługę serwisową świadczoną przez własne zespoły serwisowe na obszarze całego kraju. Obok oczyszczalni ścieków jej Klientami są również zakłady przemysłowe.

www.pwpinzynieria.pl


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *