Port lotniczy w Kiszyniowie będzie gospodarzem Międzynarodowej Konferencji Lotniczej

Aviation-Event

Aviation-Event

Międzynarodowy Port Lotniczy Kiszyniów wraz z Aviation-Event organizują 30 maja 2024 r. Aviation-Event 2024 RMO, międzynarodową konferencję lotniczą, która odbędzie się w stolicy Mołdawii.

Aviation-Event to międzynarodowa platforma dedykowana branży lotniczej, specjalizująca się w organizacji jednej z najbardziej prestiżowych konferencji lotniczych, których gospodarzami są różne lotniska. Od 2007 roku Aviation-Event zaprasza liderów branży lotniczej oraz zainteresowane strony do debaty i poszukiwania rozwiązań problemów branży lotniczej.

Ta jednodniowa konferencja zgromadzi specjalistów z zakresu lotnictwa cywilnego z całego świata, przedstawicieli władz krajowych, linii lotniczych i dyrektorów generalnych portów lotniczych z Europy i Mołdawii. Kluczowe tematy poruszane podczas Aviation-Event 2024 RMO obejmują transformację cyfrową, globalną łączność, gospodarkę opartą na lotniskach, strategie komunikacji kryzysowej, inwestycje infrastrukturalne oraz wiele innych ważnych tematów ze świata lotnictwa. Wśród prelegentów znajdą się wybitne osobistości ze świata lotnictwa, rządu czy środowiska akademickiego, oferując uczestnikom różnorodne perspektywy i cenne spostrzeżenia.

Oprócz wnikliwych dyskusji, Aviation-Event 2024 RMO będzie także okazją do nawiązania kontaktów, współpracy i rozwoju biznesu, zapewniając uczestnikom unikalną platformę do łączenia się z partnerami z branży, wymiany pomysłów i nawiązywania nowych partnerstw.

– Ta konferencja będzie katalizatorem innowacji i współpracy, ponieważ spotykamy się, aby zająć się najpilniejszymi problemami stojącymi przed branżą i wytyczyć kurs na przyszłość podróży lotniczych. Razem możemy kształtować przyszłość podróży lotniczych i zapewnić bezpieczny, zrównoważony i prosperujący przemysł lotniczy dla przyszłych pokoleń – powiedział Marcel Riwalsky, dyrektor generalny Aviation-Event.

– Aviation-Event zapewnia naszemu krajowi i portowi lotniczemu cenną współpracę międzybranżową, która jest kluczowa dla stworzenia oraz utrzymania silnego i zrównoważonego sektora lotnictwa dla milionów pasażerów w całej Europie. Wydarzenie to zapewni uczestnikom wyjątkową okazję do wzięcia udziału w rozmowach, podzielenia się spostrzeżeniami i nawiązania partnerstw, a także poznania Republiki Mołdawii poprzez ludzi, których gościnność jest znana na całym świecie – dodaje Sergiu Spoială, pełniący obowiązki dyrektora międzynarodowego portu lotniczego w Kiszyniowie.

Więcej informacji na stronie www.aviation-event.de.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *